Мер Форт-Лодердейла Дін Транталіс досі під враженням від трансферу Ліонеля Мессі. Керівник міста не пропустить перший матч аргентинця у США та зробить зірковому футболісту цінний презент.

Оце так Не звик до такого життя: Мессі не впізнали у супермаркеті Маямі – демонстративні фото

Усі в захваті від трансферу Мессі

Транталіс вручить Лео ключ від міста Форт-Лодердейл, який розташований у кілометрах від Маямі. Такий жест буде, як знак гостинності для футболіста. Мер американського міста заявив, що з приходом Мессі футбол у Південній Флориді заграє новими барвами.

Я маю намір відвідати його першу гру та сподіваюся з ним зустрітися. Від імені міста я вручу йому ключ від міста, щоб показати, що наші двері, наші серця відчинені для нього та його сім'ї. Для футболу Південної Флориди настали славні часи,
– сказав Дін Транталіс.

У США на Мессі може чекати безтурботне т спокійне життя. Ще до офіційної презентації Ліонель легко скупився в одному із місцевих супермаркеті та був майже непомічений американцями. Зірковий футболіст вже давно отак легко не купляв продукти та взагалі виходив у місто. У Європі до нього завжди була прикута божевільна увага фанатів та ЗМІ.

Нагадаємо, що Лео уклав контракт із американським клубом до кінця 2025 року. Разом із ним у команду прийшов й колишній капітан Барселони та друг аргентинця Серхіо Бускетс. Відзначимо, що за Інтер Маямі виступає український захисник Сергій Кривцов.