У Бельгії задоволені Шведом

Мар'ян Швед виступає за Мехелен із кінця червня 2021 року та встиг відзначитись декількома важливими голами у Бельгії. Нинішній клуб українця планує використати опцію оренди та викупити контракт колишнього гравця Карпат.

Це потрібно побачити 12 гравець у складі Ниви: собака зірвав кутовий Карпат у Вінниці – курйозне відео

  • Угода Шведа з шотландським Селтіком розрахована до кінця червня 2023 року.

Вінгер своєю грою вразив керівництво бельгійського клубу, яке захотіло підписати з футболістом повноцінний контракт. Раніше головний наставник Мехелена Воутер Вранкен заявив, що клуб розгляне таку пропозицію. Перед цим тренер розкритикував Шведа за бляклу роботу у клубі. Після таких слів у свою сторону Мар'ян повністю розкрився на полі.

В орендній угоді прописана функція викупу гравця, але сума трансферу складе 3 мільйони євро. Бельгійці не готові викласти таку суму, тому спробують зменшити цю цифру.

  • У цьому сезоні Швед провів у футболці Мехелена 16 матчів у всіх турнірах, у яких наколотив 4 голи та віддав 3 результативні передачі.
  • Сам футболіст щиро зізнався, що перехід у Селтік став помилкою у його кар'єрі. Водночас крім шотландців Мар'яном цікавився Гент, який пропонував більш привабливі умови, але Швед обрав Шотландію.