Джерело: Daily Record

Головний наставник Мехелена Воутер Вранкен не сподівався побачити таку гру Мар'яна Шведа в останньому матчі команди. За словами тренера, жорстка критика позитивно вплинула на українського футболіста.

До теми Фантастика від українця: яку оцінку за яскраву гру отримав Швед

Несподівана зміна Шведа

Якби там не було, це спрацювало. Поведінка Мар'яна зараз є зразковою на полі та поза ним. Якщо він так гратиме надалі, то ми зможемо утримати його після переговорів із Селтіком, це було б чудово. Коли Мар'ян вперше прийшов сюди, він поводився так, ніби йому тут не місце. Швед ізолювався і ніколи не сміявся. Зараз він спілкується з усіма і користується популярністю,
– сказав Вранкен.

Фахівець зізнався, що команда зробить все можливе, щоб український легіонер залишився у клубі. Додамо, що наставник критикував українця за його погану поведінку та ставлення до роботи. Він зазначав, що Швед не дотримується дисципліни.

Цікаво, що в останньому поєдинку команди гравець збірної України двічі відзначився у володіннях Ваасланд-Беверена та асистував партнеру по команді у першому взятті воріт суперника. Українець вирвав важливу перемогу для Мехелена у чемпіонаті Бельгії (2:3).

  • Після перемоги Мехелен із 32 очками йде 10-м. Для Шведа ця поява стала 10-ю у сезоні, за цей час українець тричі вражав ворота суперників та одного разу асистував партнеру по команді. Якраз більшість із цього показника Мар'ян продемонстрував в останньому матчі.