Пауза у майбутньому Шведа

Сам Мар'ян Швед не проти залишитись у складі Мехелена після закінчення оренди. Контракт футболіста з України належить шотландському Селтіку, який розрахований до кінця червня 2023 року.

До теми Швед може залишитись у Бельгії, Мехелен викупить контракт українця у Селтіка

Зараз поки що перемовини по трансфері гравця поставлені на паузу через те, що у шотландському клубі влітку 2021 року очікуються серйозні кадрові зміни. У команду повинен прийти новий тренер та технічний директор.

Головний наставник бельгійців Роутер Вранкен заявив, що клуб чекає остаточного рішення Селтіка. На думку тренера, правильним рішенням буде, якщо Мар'ян залишиться у Бельгії.

Ще раніше фахівець заявляв, що Мехелен розгляне пропозицію викупу вінгера. Перед цим тренер розкритикував Шведа за бляклу роботу у команді та неналежну поведінку. Після таких слів футболіст повністю розкрився на полі та змінився у побуті.

  • У цьому сезоні Швед зіграв у футболці бельгійців 18 матчів в усіх турнірах, у яких забив 4 голи та віддав 3 результативні передачі.
  • Футболіст щиро зізнався, що перехід у Селтік став помилкою у його кар'єрі. Водночас крім шотландців Мар'яном цікавився Гент, який пропонував більш привабливі умови, але Швед обрав Шотландію.