Гольовий серіал Мбаппе

Мбаппе вдалося забити гол у ворота МанСіті на 50-й хвилині матчу. Після атаки гостей м'яч відлетів до нападника після ряду рикошетів.

Варте уваги Джеко оформив дубль у ворота Шахтаря за шість хвилин: відео голів

Першим дотиком Мпаббе прийняв м'яч, а другим пробив поміж ніг Едерсону. Родрі намагався заблокувати політ м'яча, але не дотягнувся.

Відео голу Мбаппе

Варто відзначити, що це п'ятий матч поспіль, в якому Мбаппе забиває гол.

• 6 листопада він забив у ворота Бордо. В цьому матчі він також відзначився двома результативними передачами, а ПСЖ переміг 3:2
  • 13 листопада Мбаппе записав в актив чотири голи та результативний пас у матчі за збірну Франції проти Казахстану 0 перемогу 8:0
  • 16 листопада у матчі за збірну проти Фінляндії Мбаппе забив сам і асистував Бензема
  • 20 листопада ПСЖ переміг Нант. Мбаппе в цьому матчі відкрив рахунок на другій хвилині. А у другому таймі, коли парижани грали в меншості, Мбаппе віддав результативний пас на Мессі.