Дубль Джеко

У першому таймі арбітр не зарахував гол Перішича через офсайд в Дарміана під час атаки. У другому таймі арбітр не зарахував гол Мартінеса – Лаутаро штовхав у спину Матвієнка під час навісу.

До теми Шахтар вслід за Динамо вилетів із єврокубків

Та після цього вже причин не зараховувати голи у ворота Шахтаря в арбітра не було.

На 61-й хвилині чергова атака Інтера призвела до того, що Дарміан пробивав з кута штрафного. Його удар заблокували. Але м'яч відлетів до Джеко, який завдав потужного удару з меж штрафного. Трубін не врятував.

Відео першого голу Джеко

За шість хвилин рахунок на табло вже був 2:0. І знову відзначився Джеко. Цього разу після навісу з флангу він виграв боротьбу за позицію та головою відправив м'яч у ворота.

Відео другого голу Джеко

Матч так і закінчився перемогою Інтера з рахунком 2:0. Шахтар вилітає з Ліги чемпіонів. І не потрапляє в Лігу Європи.