Матіас Погба був взятий під варту через вимагання, злочинну змову, участь у організованому злочинному угрупувані та викраденні людини, а саме свого рідного брата, гравця Ювентуса та збірної Франції Поля Погба. Разом із ним у злочині були задіяні ще четверо чоловіків.

Варте уваги Від стронгмена до зрадника: український спортсмен виїхав на міжнародні змагання та зник у США

Сімейні мелодрами

Раніше повідомлялось, що Матіас з іншими чотирма особами викрав свого рідного брата Поля, який подав заяву у поліцю на Матіаса. Злочинці вимагали у футболіста гроші. Матіас хотів від брата 13 мільйонів євро та шатнажував Поля, лякаючи його викриттям. Одне з них стосувалось того, що Поль просив відьму накласти закляття на форварда ПСЖ і збірної Франції Кіліана Мбаппе. Гравець "Юве" це заперечує.

Також Матіас у себе в соціальних мережах публікував відео, у яких говорив про прагнення розкрити правду про Поля:

Французька, англійська, італійська та іспанська громадськість, іншими словами, весь світ, а також уболівальники мого брата, а тим більше французька збірна та Ювентус, одноклубники мого брата та його спонсори заслуговують на те, щоб знати певні речі, – вважає Матіас.

Також брат Поля говорить про незаслужену повагу до гравця Ювентуса та збірної Франції зі сторони фанатів футболу:

Для того, щоб прийняти зважене рішення, чи заслуговує Поль на захоплення, повагу і любов публіки. Чи він заслуговує на своє місце у збірній Франції та честь грати на чемпіонаті світу. Чи він заслуговує місце в стартовому складі в Ювентусі. Я розповім вам дуже важливі речі про Мбаппе, і там будуть докази та багато свідчень, які підтвердять мої слова. Усе це буде вибуховим і створить багато шуму – вважає Матіас.

Позиція головної жінки в житті Матіаса та Поля

  • Мати братів Погба підтримує сторону Поля.
  • Вона надіється, що правда переможе, а Матіас перестане займатись шантажем, маніпуляцією та іншими злочинними справами.