Цими вихідними в Серії А проходили матчі 32 туру. Одна із ігор так і не була дограна, мова про зустріч в Удіне між місцевим Удінезе та столичною Ромою, пише 24 канал.

До теми "Ювентус – лайно": відео екстравагантної витівки проросійського депутата Європарламенту

Проблеми у захисника Роми

Зустріч тривала близько 70 хвилин за рахунку 1:1. Саме в середині першого тайму відчув проблеми зі здоров'ям 24-річний оборонець "вовків" Еван Ндіка.

Івуарієць двічі поспіль схопився за серце та опустився на землю. Лікарі діагностували серцевий напад та негайно винесли Евана з поля на ношах. Гравець був при тямі та продовжував показувати медикам на своє серце.

Суддя вирішив не продовжувати гру та повернув команди в роздягальні. Скоріш за все, матч продовжиться з того ж часу за рахунку 1:1 пізніше. Залишається лише знайти час для догравання, адже Рома продовжує виступи в Лізі Європи.

Відзначимо, що команда Даніеле Де Россі йде на п'ятому місці в Серії А, яке, скоріш за все, дасть путівку команді у Лігу чемпіонів. Удінезе ж поки йде 15-им, випереджаючи зону вильоту лише на один бал.