Збірна України в ключовому поєдинку кваліфікації чемпіонату Європи-2024 поступилася Італії з рахунком (1:2). Такий результат ускладнив турнірні перспективи команди Реброва.

До теми Як Україна може вийти на Євро-2024: основний та запасний варіанти

Зінченко: В кінці матчу італійці грали на результат

Лідер "синьо-жовтих" Олександр Зінченко прокоментував матч з Італією. На думку футболіста лондонського Арсеналу, в українців було мало шансів досягти позитивного результату.

"Якщо бути чесним, італійці повністю переграли нас сьогодні. І по результату, і по грі. Чому ми в кінці другого тайму почали грати краще, ніж раніше? Я думаю, це тільки тому, що італійці вже хотіли зберегти результат і вони трохи відійшли вниз і, думаю, вони теж трохи втомилися.

Так, вони домінували, володіли м'ячем, вони комбінували дуже добре, але, коли ти це робиш – ти ж теж втомлюєшся. Тому, думаю, в кінці вони вже більше грали на результат", – сказав Зінченко.

Зазначимо, що Зінченко провів на полі "Сан-Сіро" 75 хвилин ігрового часу. Наприкінці зустрічі хавбек поступився місцем динамівцю Віталію Буяльському.

Турнірне становище українців

• Збірна України зіграла п'ять матчів у відборі Євро-2024.
  • В активі нашої команди сім очок та третє місце в турнірній таблиці групи С.
  • Свій наступний матч підопічні Реброва зіграють проти Північної Македонії. Номінально домашній матч відбудеться 14 жовтня.