Дериземля: Історія Підручного з Фуркадом знайшла продовження

Старший з легендарних братів Сімон заявив в інтерв'ю російським ЗМІ про те, що відсторонення представників росії та білорусі є не правильним. Він запевнив, що такої ж думки й Мартен.

Читайте також Потрібно зносити і будувати нову, – Дериземля про зруйновану ворогом лижну базу у Чернігові

Дмитро Підручний відреагував на заяву французького біатлоніста, він послав "колег по цеху".

Колишній іменитий біатлоніст України Андрій Дериземля розповів, що брати Фуркади хотіли допомогти українським атлетам.

"Історія Підручного з Фуркадом знайшла продовження. Я веду розмову з колишнім французьким біатлоністом, щоб відправити на навчально-тренувальний збір до Франції 30 представників команди "Б" і 18 молодих спортсменів з Чернігова. На це коштів немає ні в країни, ні на місцях. Я дуже сподіваюсь, що це вийде.

Сімон і Мартен Фуркади спочатку планували допомогти, залучити спонсорів, федерацію. Потім Мартен дуже образився на Підручного за таке висловлювання у свою адресу. Ми спілкуємося з ним через знайомого, він каже: "Я не розумію"", – сказав Дериземля.

"Всіх спортсменів з росії і білорусі дискваліфікувати на років 10 мінімум"

Проте він все ж таки на боці Дмитра. Він пригадав, як Мартен ігнорував російських біатлоністів, які були причетними до допінг-скандалу. Проте його дивує, чому зараз всі спокійно відносяться до атлетів з росії.

"У цій історії правий Підручний, можливо, не так різко було, але я підтримую Дмитра, що Мартен неправий.

Коли росіянина Логінова впіймали на допінгу, він відбув 2 роки дискваліфікації, повернувся і зайняв призове місце, а Мартен не подав йому руку на нагородженні. Тоді він сказав, що всіх спортсменів треба відсторонити на декілька років.

У мене є питання, я не розумію. Це навіть не допінг, не змагання. російські солдати вбивають, гвалтують наших жінок і дітей, зайшли забрати територію – як можна до цього спокійно відноситись? На мій погляд, потрібно всіх спортсменів з росії і білорусі дискваліфікувати на років 10 мінімум", – наголосив Дериземля.

Деталі скандалу між Підручним та Фуркадом

  • Спершу на допис українця відреагував Фукрад-менший, де він зазначив, що нібито не поділяє позицію брата.
  • Підручний знайшов необхідні аргументи для Мартена, поставивши крапку у діалозі.
  • Дмитра у цій ситуації підтримала норвезька біатлоністка Тіріль Екхофф.