Підручний: На цьому наш діалог закінчено

Відомий біатлоніст Мартен Фуркад образився на слова Підручного. Француз заявив, що Дмитро процитував його брата Сімона Фуркада, а сам він нібито не виступав проти відсторонення російських атлетів від змагань.

До теми У напрямку "русского корабля": Підручний відповів Фуркаду, який заступився за спортсменів Росії

Якщо ви не помітили, в інтерв’ю не моє ім’я. І ваш коментар дуже смішний, враховуючи, що я боровся із Росією усю кар’єру,
– написав Мартен.

Підручний відразу ж спростував заяву француза. Він написав три аргументи, які суперечать словам Фуркада-молодшого.

"У перші кілька днів, після того, як російських спортсменів усунули від змагань, ти запостив сторіз: "Моє серце з моїми російськими друзями".

Ти ніколи нічого публічно не говорив про українських спортсменів, які не мають можливості брати участь у змаганнях через російське вторгнення.

Ти ніколи публічно не засуджував війну, яку Росія почала проти України.

Думаю, на цьому наш діалог закінчено", – відповів Дмитро.

З чого розпочався конфлікт

  • Французький біатлоніст Сімон Фуркад розповів в інтерв'ю, що він проти відсторонення російських спортсменів від міжнародних змагань. Він наголосив, що "спорт повинен бути поза політикою".
  • Спортсмен зазначив, що такої ж думки і його титулований брат Мартен Фуркад.
  • Дмитро Підручний відреагував на абсурдні слова француза. У своєму інстаграмі він писав пост, де постав братів вслід за російським кораблем. Також українець аргументував, чому ж все-таки спорт не може бути поза політикою.