Обидві команди розпочали матч без розвідки. Вже на 12-й хвилині поєдинку Шахтар заробив право на одинадцятиметровий, пише 24 Канал.

До теми Марсель – Шахтар: онлайн-трансляція вирішального матчу 1/16 фіналу Ліги Європи

Господарі поля збили активного бразильця "гірників" Егіналду і Судаков чітко реалізував пенальті. Проте "провансальці" зуміли швидко оговтатися від такого бурхливого початку.

На 23-й хвилині зустрічі Обамеянг отримав дотепну передачу від партнера по команді та в один дотик пробив по воротах Різника. Голкіпер Шахтаря був безсилий допомогти своїй команді.

Відео голу Обамеянга

Нагадаємо, що у першому матчі, який завершився внічию 2:2, Обамеянг теж відзначився голом. Тоді габонський форвард відкрив рахунок у зустрічі.