Медальний день для України: Бех-Романчук взяла "бронзу" у потрійному стрибку Діамантової ліги

27 серпня 2022, 00:17

Легкоатлетка з Хмельниччини досягла успіху на 11-ому етапі Діамантової ліги. Спортсменка зуміла стати третью у змаганнях з потрійного стрибка.

26 серпня у швейцарській Лозанні пройшов одинадцятий етап Діамантової ліги з легкої атлетики. Він став успішним для українських спортсменів, пише 24 канал.

До теми Бех-Романчук зачарувала патріотичною фотосесією у вишиванці: неймовірні фото

Андрію Проценку підкорилось золото у змаганнях зі стрибків у висоту. Також медаль виграла і Марина Бех-Романчук у змаганнях з потрійного стрибка.

Легкоатлетка з Хмельниччини показала результат 14,31 метра, що дозволило їй підкорити бронзу. Переможницею стала спортсменка з Венесуели Юлімар Рохас, яка стрибнула на метр довше.

Результати змагань з потрійного стрибка:

1. Юлімар Рохас (Венесуела) – 15,31 метра
  2. Шаньєка Рікеттс (Ямайка) – 14,64 метра
  3. Марина Бех-Романчук (Україна) – 14,31 метра

Були близькі до подіуму і Анна Рижикова з Вікторією Ткачук. У змаганнях з забігу на 400 метрів з бар'єрами вони посіли 4 та 6 місця відповідно. Перемогла неймовірна голандка Фемке Бол, яка встановила рекорд змагання.