Фанати хотіли отримати серце Марадони

Аргентинський журналіст, лікар та письменник Нельсон Кастро розповів, що легендарного футболіста поховали без серця. Це зробили заради того, аби вберегти його від фанатів та дослідити причину смерті.

Читайте також Марадона мене ґвалтував, а мама плакала, – легенду звинуватили у зґвалтуванні 20-річної давнини

Була група людей, які представляли клуб Хімнасія Ла-Плата, яка хотіла отримати серце Марадони. Це не увінчалося успіхом. Коли стало відомо про їхні плани, тоді його серце було видалено,
– сказав Нельсон.

Також журналіст розповів, що це було зроблено для того, аби краще вивчити орган зіркового футболіста та визначити причину смерті.

За словами Кастро, серце Марадони важило пів кілограма. Він наголошує на тому, що воно було досить великим, звичайна його вага – 300 грамів.

Фахівець запевняє, що всім спортсменам притаманно мати велике за розмірами серце, проте у Марадони його норми значно перевищували стандарт.

Найкращий футболіст світу

  • Легендарний футболіст помер 25 листопада 2020 року. Причиною смерті став гострий набряк легень, викликаний загостренням хронічної серцевої недостатності.
  • У віці 60 років Марадона покинув цей світ.
  • У смерті футболіста обвинуватили сімох лікарів. Слідство вважає, що медичні працівники не належним чином дбали про пацієнта.
  • Марадона у Європі виступав за Севілью, Барселону та Наполі. Зі збірною Аргентини переміг на Кубку світу 1986, у цьому ж році його визнали найкращим гравцем світу.