Манчестер Юнайтед – Копенгаген 1:0

Гол: Магвайр, 72

Господарі поля в цьогорічному розіграші Ліги чемпіонів ще не набирали очок, двічі поступившись у гольових перестрілках Баварії (3:4) та Галатасараю (2:3). Натомість гості мали один заліковий бал, зігравши внічию з чинним чемпіоном Туреччини, пише 24 Канал.

Доля матчу вирішувалася на 97-й хвилині

Тому в очному матчі суперники були налаштовані здобути нарешті першу перемогу, щоб претендувати на вихід із групи, у першу чергу це стосувалося, звісно ж "червоних дияволів".

Підопічні Еріка Тен Хага, попри свій статус знову не вразили. Манчестер Юнайтед, хоч і мав деяку перевагу, проте вона не перетворювалася на безліч гольових моментів. При цьому Копенгаген мав 2 досить небезпечні моменти в першому таймі. Зокрема вже на п'ятій хвилині матчу Діогу Гонсалвеш міг виводити гостей уперед, проте його удар прийняла на себе стійка.

У другій половині зустрічі "червоні дияволи" все ж таки активізувалися та змогли забити гол на 72-й хвилині. Крістіан Еріксен передачею знайшов партнера по команді в штрафному майданчику й Гаррі Магвайр з близької відстані ударом головою переправив м'яч у лівий кут воріт.

І ось, коли перемога здавалося вже в кишені, Манчестер Юнайтед створив собі проблеми. Наприкінці вже компенсованого часу Скотт Мактоміней порушив правила й рефері призначив 11-метровий у ворота господарів.

Але героєм поєдинку в цей вечір судилося стати не Джордану Ларссону, який за 10 хвилин до того вийшов на заміну, а голкіперу Манчестер Юнайтед. Андре Онана здійснив сейв у найвідповідальніший момент, після чого одразу пролунав фінальний свисток.