Арбітраж задовольнив апеляцію, подану англійським клубом. "Манчестер Сіті" оскаржував рішення УЄФА, який в лютому вирішив виключити клуб з єврокубків на два сезони за порушення фінансового фейр-плей. Про це повідомляє Sky Sports.

Читайте також: Суд задовольнив апеляцію "МанСіті", клуб не буде виключений з Ліги чемпіонів – журналіст

Спортивний арбітражний суд підтримав апеляцію клубу і скасував дискваліфікацію. Штраф зменшений з 30 мільйонів євро до 10 мільйонів євро.

"У той час як "Манчестер Сіті" і його юрисконсульти ще не розглянули повне рішення Спортивного арбітражного суду (CAS), клуб вітає наслідки сьогоднішнього рішення в якості підтвердження позиції клубу і сукупності доказів того, що він зміг презентувати. Клуб хотів би подякувати членам групи за їх старанність і належний процес, яким вони керували", – йдеться в заяві "Манчестер Сіті".

У чому винний "Манчестер Сіті"?

  • У травні минулого року Слідча палата органу УЄФА з фінансового контролю за клубами заявила про недотримання "містянами" правил реєстрації футболістів і принципів фінансового фейр-плей.
  • Підставою для розслідування УЄФА стали матеріали Football Leaks, який в кінці 2018 року опублікував секретну внутрішню документацію "Ман Сіті", в якій йшлося про махінації, щоб обійти фінансовий фейр-плей.
  • Football Leaks привів документи, в яких міститься інформація, зокрема, про те, що "Сіті" з 2012 року працював по "схемі", за допомогою якої керівництво клубу переписувало витрати клубу на аутсорсинг іншим компаніям, приховуючи дані від аудиторів УЄФА.
  • Всього, за повідомленнями німецького журналу Der Spiegel, "Манчестер Сіті" в 2014 році порушив правила фінансового фейр-плей на 188 мільйонів євро (167 мільйонів фунтів стерлінгів).