В Лізі чемпіонів у середу, 17 квітня, відбудуться останні матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Центральна зустріч цієї стадії відбудеться в Англії, де Манчестер Сіті прийме мадридський Реал, пише 24 канал.

Слідкуйте з нами Зінченко за крок від півфіналу Ліги чемпіонів: онлайн-трансляція матчу Баварія – Арсенал

Похмілля після голепаду

Тиждень тому команди видали божевільну феєрію в Мадриді. Команди по черзі виходили вперед, але зрештою розписали результативну нічию 3:3. Тому доля путівки у півфінал визначиться саме на стадіоні "Етіхад".

Тим часом Реал та Манчестер Сіті є головними фаворитами на чемпіонство у своїх лігах. Мадридці мають комфортну перевагу над Барселоною у вигляді 8 очок. Важливу роль в успіхах Реала відіграє Андрій Лунін.

Українець скористався травмою Куртуа і цього сезону оформив вже 12 кліншитів. У манкуніанців же боротьба за золото куди більш жорстка. За шість турів до фінішу МанСіті випереджає Арсенал та Ліверпуль лише на два очки.

Варто знати МанСіті має козир у рукаві: чи вдасться Реалу Луніна перервати прокляття на "Етіхад"

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Манчестер Сіті – Реал на території України можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Манчестер Сіті – Реал. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

МАНЧЕСТЕР СІТІ – РЕАЛ 1:1 (пен. – 3:4)

Голи: Де Брюйне, 76 – Родріго, 13.

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Едерсон – Вокер, Діаш, Аканджі, Гвардіол – Родрі, Де Брюйне – Фоден, Сілва, Гріліш – Голанд.

РЕАЛ: Лунін – Карвахаль, Начо, Рюдігер, Менді – Камавінга, Кроос, Вальверде – Беллінгем – Вінісіус, Родріго.

Кінець матчу

Реал оформив вихід у півфінал завдяки серії пенальті та двом сейвам від Луніна. Там мадридці зіграють проти Баварії.

ГОЛ

3:4. Рюдігер прошив Едерсона та забив переможний пенальті!

ГГОЛ

3:3. Едерсон сам підійшов до м'яча та точно пробив у кут.

ГОЛ

2:3. Начо розвів Едерсона та м'яч по кутах.

ГОЛ

2:2. Потужний удар від Фодена, без шансів для Луніна.

ГОЛ

1:2. Васкес впевнено реалізує свій удар.

ПРОМАХ

1:1. Лунін красунчик! Андрій парирує удар Ковачича!

ГОЛ

1:1. Рахунок рівний, удар Беллінгема по центру був влучним.

ПРОМАХ

1:0. Сілва намагався перехитрити Луніна та пробив по центру. Андрій забрав м'яч до рук.

ПРОМАХ

1:0. Едерсон рятує після удару Модрича!

ГОЛ

1:0. Альварес розвів Луніна та м'яч по кутах.

Серія пенальті

Починається! Першим будуть бити гравці Манчестер Сіті.

Статистика матчу

Фінальний свисток. В основний та додатковий час команди не визначили переможця. Доля путівки у півфінал визначиться в серії пенальті. Андрій Лунін проти Едерсона!

120 хвилина

Суддя додав одну хвилину.

120 хвилина

Удар Альвареса з гострого кута не став проблемою для Луніна.

119 хвилина

Реал вибіг у кілька контратак, але захист Сіті встигав нейтралізувати небезпеку.

116 хвилина

Сілва хотів злету смачно пробити здаля, але замість м'яча влучив у Браїма Діаса.

114 хвилина

Дві заміни від Гвардіоли. Стоунз та Ковачич замінили Де Брюйне та Аканджі.

112 хвилина

Дальній удар від Васкеса вкрай неточний.

111 хвилина

Карвахаль зазнав травми, замість нього вийшов Мілітао.

108 хвилина

Доку непогано прорвався у майданчик Реала, але був зупинений аж трьома захисниками.

106 хвилина

Перерва була мінімальною, гра поновлена.

Перерва

Перший екстратайм завершено.

105+1 хвилина

Рюдігер! Німець відгукнувся на розрізну передачу Браїма Діаса та пробив вище воріт з трьох метрів.

105 хвилина

Суддя додав дві хвилини до першого екстратайму.

103 хвилина

Лукас Васкес змінює Вінісіуса.

102 хвилина

Вінісіус вибігав сам на сам із Едерсоном, але його наздогнав Вокер та корпусом майстерно відсік від м'яча.

99 хвилина

Фоден опинився у вбивчій позиції після прострілу від Доку, але у англійця відверто не вийшов удар.

96 хвилина

Захист Реалу встиг заблокувати небезпечний удар Фодена.

94 хвилина

Доку подавав з флангу, але ніхто не відгукнувся на м'яч.

91 хвилина

Гвардіола у перерві замінив Голанда на Альвареса.

91 хвилина

Початок першого екстратайму!

Статистика основного часу

Кінець другого тайму

Основний час вичерпано. Команди знову зіграли внічию (1:1), тому на нас чекають два екстратайми.

90+4 хвилина

Менді полетів прямими ногами у Вокера та отримав заслужене попередження.

90+3 хвилина

Дуже слабкий дальній удар від Родрі. Лунін забрав м'яч до рук.

90+1 хвилина

Родрі явно зірвав контратаку Реала, збивши в центрі поля Діаса. Жовта картка гравцю МанСіті.

90 хвилина

Чотири хвилини додано до другого тайму.

89 хвилина

Голанд замикав подачу з кутового, але головою пробив неточно.

85 хвилина

Браїм Діас вийшов замість Родріго.

83 хвилина

Де Брюйне у вогні! Кевін відгукнувся на простріл з флангу, але метрів з семи не зміг влучити у ствір воріт Луніна. Вище воріт.

82 хвилина

Небезпечний удар Де Брюйне зі штрафного. Вище воріт.

80 хвилина

Заміна від Реала. Модрич вийшов замість Крооса.

76 хвилина

ГООООЛ. Манчестер Сіті таки зрівняв рахунок. Після прострілу з флангу Рюдігер виклав м'яч на ногу Де Брюйне. Бельгієць з близької відстані розстріляв ворота Луніна. 1:1

Відео голу:

73 хвилина

Перша заміна від Гвардіоли. Доку вийшов замість Гріліша.

71 хвилина

Лунін – король! Андрій спокійно забирає м'яч в руки після удару Гріліша.

67 хвилина

М'яч невдало ліг на ногу Де Брюйне, який злету намагався виконати простріл.

62 хвилина

Тепер жовта картка Гвардіолу з удар в ногу Беллінгему.

60 хвилина

Гріліш виконав дуже небезпечний підкат під Карвахаля та отримав жовту картку.

58 хвилина

Аканджі з лінії воріт запустив м'яч на верхні яруси стадіону.

54 хвилина

І знову сейв Луніна! Андрій забирає м'яч після удару Фодена.

52 хвилина

Сілва навішував на Голанда, але норвежця випередив Лунін.

51 хвилина

Дальній удар від Родріго. Сильно вище воріт.

49 хвилина

Лунін!!! Українець здійснив крутий сейв після небезпечного удару від Гріліша! Андрій вже п'ять сейвів має у цьому матчі.

Початок другого тайму

Друга половина зустрічі стартувала!

Статистика першого тайму

Перерва

Кінець першого тайму. Сіті володіє ініціативою, але рахунок поки на користь Реала. У команди Гвардіоли є 45 хвилин. щоб виправити ситуацію.

45 хвилина

Дві хвилини додано до першого тайму.

40 хвилина

Карвахаль отримав жовту картку за затримку суперника.

36 хвилина

Де Брюйне вивів Гріліша на ударну позицію, але Джек пробив у зовнішню сторону сітки.

33 хвилина

Де Брюйне не втомлюється бити у бік воріт Луніна. Цього разу його постріл пройшов вище воріт.

29 хвилина

Знову Лунін рятує Мадрид! Українець парирує постріл Де Брюйне з-за меж карного майданчика.

28 хвилина

Де Брюйне відгукнувся на простріл Гріліша та несильно пробив у ближній кут. Лунін на місці.

24 хвилина

Карвахаль опинився на ударній позиції під час контратаки, але у підсумку Дані влучив у Гвардіола.

20 хвилина

Лунін знову на висоті! Українець перехопив небезпечний простріл Де Брюйне. Другим темпом Голанд пробив головою у поперечину, а на добиванні невдало зіграв Сілва.

17 хвилина

Голанд відгукнувся на подачу Сілви з флангу, але головою пробив вище воріт.

13 хвилина

ГООООООЛ. Реал виходить вперед. Вінісіусу дали прострілити вздовж лінії воріт і Родріго пробив у Едерсона. Втім м'яч від кіпера повернувся до бразильця, який добив його у порожні ворота. 0:1