Руслан Маліновський не повернеться у Серію А та продовжить свої виступи у Франції. Марсель підпише повноцінний контракт із українським півзахисником, адже була дотримана головна умова оренди.

До теми "Він розуміє футбол": тренер Марселя не може натішитись трансфером Маліновського

Переконав французів

"Провансальці" зберегли прописку у Лізі 1 та ще й зробила це дуже переконливо. Після 24-х турів Марсель йде на третьому місці у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 70 балів. Команда Ігоря Тудора до останнього бореться за чемпіонство. Однак втілити це в реальність буде дуже складно. До лідера сезону ПСЖ відставання в 11 балів. Але Марсель ще не провів свою гру цього туру.

Нагадаємо, що французький клуб орендував українця до кінця сезону-2022/2023 з правом обов'язкового викупу.

Ще раніше була подібна інформація щодо дострокової активації цієї опції французами. Адже українець повністю задовольнив усі потреби французького гранда.

Повідомляється, що Маліновський укладе контракт із Марселем на 3 роки – до літа 2026-го.

  • До майбутнього поєдинку Маліновський провів за "провансальців" 19 зустрічей, у яких забив 2 голи. Головний тренер команди Ігор Тудор не перестає захоплюватись футбольними якостями Руслана.
  • Відзначимо, що Руслан входить у топ-5 найбільш високооплачуваних гравців французького клубу. Маліновський заробляє на рік 4,2 мільйона євро.