Сьогодні, 28 серпня, пройшов черговий етап Формули-1. У Бельгії визначився новий переможець, котрим став чинний чемпіон серії, пише 24 канал.

До теми Формула-1 посилюється: з 2026 року учасником перегонів стане Audi

Божевільний прорив вдався Максу Ферстаппену. Пілот Ред Булла стартував аж з 14-ої позиції, але вже за підсумком трьох кіл дістався до топ-трійки.

На цьому голландець не зупинився і зміг врешті решт посунути Сайнса та партнера по команді Переса. Для Ферстаппена це вже дев'ята перемога в сезоні.

Його основний конкурент Шарль Леклер з Феррарі опинився лише на шостому місці. При цьому монегаск пропустив вперед в особистому заліку й іншого пілота Ред Булл Серхіо Переса, який став другим на Гран-Прі Бельгії.

Також на трасі сталась "зіркова" аварія. Колишній чемпіон Формули-1 Фернандо Алонсо зіткнувся з багаторазовим чемпіоном Льюїсом Хемілтоном, через що британець вилетів з траси. А ось Алонсо завершив гонку п'ятим.