Хто вийде вперед в історії протистоянь

Бійці втретє вийдуть в октагон один проти одного. Вперше МакГрегор зійшовся на канвасі з Пор'є у восени 2014 року на UFC 178. Тоді перемогу святкував епатажний Конор. Ірландець у першому ж раунді нокаутував суперника.

Оце так Брутальний МакГрегор погрожував зламати ніс журналісту перед боєм з Пор'є

Другий бій відбувся у січні 2021 року. Цього разу Пор'є взяв реванш у суперника. У другому раунді Дастін відправив закривавленого МакГрегора в нокаут. Ірландець покидав арену лише з милицями. Після протистояння лікарі заборонили Конору проводити свої двобох протягом наступних 180 днів.

Одіозна поведінка Конора

МакГрегор вже на дуелі поглядів відзначився своєю скандальною поведінкою. Ірландець у брутальному стилі вийшов на дуель поглядів та відразу став у стійку перед американцем.

Конор у своєму стилі закидував Пор'є образами, але вони не викликали жодної реакції у Пор'є. Тоді МакГрегор вдався до фізичних дій – вдарив суперника ногою. Удар не був сильним та майже не влучив у Дастіна.

На пресконференції та процедурі зважування він знову спробував спровокувати суперника на бійку. Але знову його спроби були марними. На заваді став глава UFC Дейна Уайт та охорона.

Що прогнозує Favbet

Букмекери віддають перемогу Дастіну Пор'є – 1,78. Цей успіх може стати другим поспіль для американця у поєдинках проти Конора. На звитягу МакГрегора можна зробити ставку з коефіцієнтом 2,14.

Експерти вважають, що бійцям не вдасться завершити бій достроково. На перемогу МакГрегора або Пор'є нокаутом, технічним нокаутом та дискваліфікацією стоїть коефіцієнт 1,40.

До теми Помахали кулаками: зважування перед вогняним боєм МакГрегор – Пор'є – відео

Якщо бійці проведуть в октагоні увесь поєдинок, то перемогу за очками від суддів отримає Дастін – 5. А от те, що суддя сигналізує про перемогу Конора за очками вірять трохи менше – 7.

  • Якщо ж на любителів змішаних єдиноборств чекатиме дострокова перемога якогось із бійців, то буде вона вже у стартовому раунді – 3,10, а на неї у другому віддають менше – 4,25.
  • На успіх Пор'є у другому раунді, як було це у попередньому поєдинку, стоїть коефіцієнт 7. А от перемогу Конора у першому раунді – 4,50.