Перемовини щодо продовження кар'єри гравця ще ведуться. Про це повідомив агент колумбійського півзахисника Давид де ла Пенья, пише Soccer.ru.

Варте уваги: "Шахтар" розірвав контракт з непотрібним бразильцем, якого купив за 9 мільйонів євро

Карраскаль продовжить кар'єру у Росії?

Обидві сторони відкриті до діалогу щодо цього трансферу. Декілька клубів також полюють на талановитого 22-річного гравця, але наразі невідомо, які саме команди хочуть підписати Карраскаля.

За словами агента, перемовини затягуються, тому що "Рівер" хоче отримати більше грошей за Хорхе, ніж пропонує ЦСКА. На футболіста повішений цінник у 10 мільйонів євро, але росіяни хочуть збити ціну до 7 мільйонів.

  • Повідомлялось, що ЦСКА відмовився від трансферу футболіста, який раніше виступав за львівські "Карпати". Начебто керівництво російського клубу не хочуть платити за колумбійця 8,5 мільйонів євро, які вимагало керівництво "Рівер Плейта", тому вийшло з перемовин.
  • Російський клуб запропонував за колумбійця 6 мільйонів євро.
  • Тепер у перемовинах оголошено вже нові суми трансферу.

Важливість трансферу для "Карпат"

Важливим є те, що львівські "Карпати" отримають 11% від суми продажу гравця у інший клуб. Коли "зелено-білі" продавали Хорхе в Аргентину, вони такий пункт вписали в угоду.

Ще у квітні повідомлялося про зацікавленість у Карраскалі зі сторони італійського "Ювентуса" та нідерландського "Аяксу". Тоді йшла мова аж про 15 мільйонів євро.

"Карпати" подали скаргу в ФІФА на "Рівер Плейт" через Карраскаля

Виявилося, що "Рівер Плейт" поки не заплатив за його перехід. Аргентинський клуб виплатив лише 500 тисяч євро за оренду. Однак 2,5 мільйони євро "Карпати" та трансфер гравця так і не отримали. При цьому що 2 мільйони передбачені іспанській "Севільї". "Карпати" не розрахувалися з останньою за трансфер гравця.

Тож щоб вирішити ситуацію з перерахуванням коштів, "Карпати" звернулися до ФІФА через заборгованість "Рівер Плейта".