Лунін врятував Реал від поразки у матчі з Міланом неймовірним сейвом: відео

8 серпня 2021, 22:52

Український воротар Андрій Лунін зіграв у товариському матчі за Реал проти італійського Мілану. Голкіпер видав чудовий сейв, врятувавши свою команду.

Реал та Мілан готуються до старту нового сезону. Перед його початком команди вирішили зіграти товариський матч.

Варте уваги Мессі розплакався під час прощальної пресконференції в Барселоні: відео

В Реалі до заявки на гру потрапив і воротар Андрій Лунін. Але він розпочав гру з лави для запасних. У воротах "вершкових" в першому таймі стояв Тібо Куртуа.

Натомість Лунін вийшов по перерві. І врятував команду від пропущеного голу. Браїм Діас завдав удар у кут воріт, і Лунін у неймовірному стрибку зумів дотягнутися до м'яча.

Відео неймовірного сейву Луніна

Сама гра закінчилася внічию 0:0. Хоча ще у першому таймі Реал мав чудову нагоду, щоб відкрити рахунок в цій зустрічі. Однак Бейл не зумів реалізувати пенальті – Меньян впорався з його ударом з позначки.