У ніч з 17 на 18 жовтня Лопес завдав болючої поразки Василю Ломаченку та забрав у нього з-під носа мрію стати абсолютним чемпіоном світу. Тепер американець планує вийти на ринг вже весною, повідомляє BoxingNews24.

Оце так несподіванка: Лопес проведе бій в UFC: ім'я несподіваного суперника

Потенційний суперник чемпіона

Наступним суперником чемпіона може стати його земляк Джервонта Девіс. Американець нещодавно нокаутував Лео Санта-Круса та став володарем поясу WBA. Ця перемога стала Джервонти Девіса 24 у кар'єрі, з них 23 звитяги були оформлені достроковими звитягами.

"Не можу сказати, що я довіряю Девісу. Чорт забирай, та люди Джервонти просто тримають його якомога далі від мене. І не тільки його", – заявив Лопес.

За словами Теофімо, наступний його бій швидше за все відбуватиметься у Madison Square Garde, який розташовується у Нью-Йорку, де і проживає абсолютний чемпіон.

Зараз його менеджери обговорюють організацію бою, який може відбутись вже у березні-квітні.

Що відомо про потенційного суперника

  • Професіональну кар'єру боксера розпочав 2013 року.
  • У вересні 2019 року Девіс відмовився від титулу суперчемпіона WBA у другій напівлегкій вазі і перейшов у легку вагу.
  • Також боксер має прізвище "Танк" та славиться скандалами і проваленими зважуваннями. Якщо Ломаченко зазвичай мовчазний і скромний, то Джервонта – це повна протилежність. Саме з цієї причини такої поєдинок викличе величезний ажіотаж у публіки, якщо він відбудеться.
  • Інтереси американця представляє Флойд Мейвезер-молодший, що робить їх протистояння ще цікавішим.