Вже не перший рік український боксер відзначається своїми скандальними заявами та публікаціями у соціальних мережах. Після чого на Василя Ломаченка полилась ціла гора хейту від українців та його прихильників. Ломаченко вже навіть потрапив в об'єктив СБУ, пише 24 канал.

Читайте також Ломаченко заплутався: український проспект висловився про ексчемпіона світу

Закрив доступ для жителів України

Щоб зменшити хейт боксер зробив свою сторінку в інстаграмі недоступною для українців. Можливо, це якась атака, але мало у це віриться. Сталось це доволі недавно, адже декілька днів тому можна було спокійно перейти на сторінку Ломаченка в інстаграмі.

На жаль, ця сторінка недоступна. Посилання, за яким ви перейшли, можливо, пошкоджене, або сторінку видалено,
– йдеться при переході на сторінку Ломаченка.

Спершу можна подумати, що на сторінку боксера просто масово поскаржились. Тому інстаграм автоматично заблокував його акаунт.

Все б нічого, якби на його сторінку в інстаграмі не можна було б перейти через сервіс VPN. Із ним можна спокійно побачити усі його пости, кількість підписників та збережені сторіс га сторінці боксера. Тобто у Польщі, Німеччині, Великій Британії та будь-де, окрім України, можна далі стежити за новими зашкварами боксера.

Нагадаємо, що сторінка Ломаченка є найпопулярнішою серед українських спортсменів. За життям Василя стежать 2,1 мільйона підписників.


Ломаченко заблокував інстаграм для українців / Колаж 24 каналу


Українці не можуть перейти на сторінку Ломаченка / Скриншот із інстаграму

Ломаченко продовжує запалювати на тему релігії

  • Василь виклав два скандальні відео зі звернення митрополита УПЦ МП Лонгіна. Після чого потрапив в об'єктив СБУ.
  • До цього Ломаченко опублікував у себе в інстаграмі фото, де випікає проскури – маленького літургійного хліба. Все б нічого, якби Василь у місцю розташування не позначив Києво-Печерську лавру, яка 1 грудня стала державною власністю після обшуків.
  • Ще раніше український боксер викладав дві частини інтерв'ю зі скандальним Митрополитом Лукою.
  • 13 грудня боксер із України опублікував у своєму інстаграмі провокативне фото з Митрополитом Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луки, проти якого ввели санкції. Ломаченко – чудовий боксер, але з головою у нього не дуже в порядку.