Український боксер Василь Ломаченко сподівається з другої спроби завоювати усі чемпіонські пояси легкого дивізіону. Суперником Хай-тека буде непереможений американець Девін Хейні.

Читайте також Якщо Лома поб'є Хейні: промоутер готує українцю велику битву

Ломаченко: Сподіваюся бій відбудеться 20 травня

Раніше повідомлялося, що дата мегафайту вже погоджена, проте офіційне оголошення затримується. Втім, Ломаченко сподівається підписати контракт найближчим часом. Про це він розповів в інтерв'ю YouTube-каналу Fight Hub TV.

Я повернувся в США кілька тижнів тому, ми почали готуватися. Сподіваюся, що поєдинок з Хейні відбудеться 20 травня, як раніше вже оголошували. Поки ми не підписали контракт, але працюємо над дрібними деталями. Я думаю, що поєдинок відбудеться. Я на це сподіваюся,
– сказав Ломаченко.

Також дворазовий олімпійський чемпіон розповів, чому затягується офіційний анонс бою.

Я вважаю, що ми не маємо проблем. Тож ми маємо підписати контракт і побитися. Наразі наші команди працюють над незначними деталями, от і все. Питання не в мені чи в Хейні. Справа у промоутері та телебаченні,
– розповів Ломаченко.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Ломаченко повернувся на боксерський ринг після майже річної паузи. У непростому поєдинку Василь переміг Джамейна Ортіса, що дозволило йому претендувати на бій проти абсолютного чемпіона світу Девіна Хейні.