Top Rank обговорює реванш Ломаченко – Лопес

Інсайдер Майк Коппінджер на шоу телеексперта Макса Келлермана "Max On Boxing" поділився інформацію про наступний бій Лопеса.

Дивіться також Ефектне повернення: українець Богачук забив суперника в першому раунді – відео

Поєдинок Лопес – Камбосос може не відбутися, адже американець не хочеться битися в Австралії. Як повідомив Коппінджер, Лопеса відлякує 14-денний карантин.

Однак на Теофімо тисне компанія Triller, яка організовує бій. Якщо поєдинок не відбудеться, то Triller втратить 5 мільйонів доларів.

Безумовно, Лопес – чемпіон, і його команда вважає, що він повинен мати перевагу. Triller займає таку позицію: "Ми втратили 5 мільйонів доларів, намагаючись організувати бій. Тепер ми хочемо повернути гроші назад",
– сказав інсайдер.

За словами Коппінджера, наразі команда Лопеса намагається домовитися з IBF. Саме цей титул Теофімо має захистити у бою з австралійцем.

"Зараз йде битва з IBF. Потрібно подивитися, що говорять правила IBF, але на цей момент я б сказав, що поєдинок Лопес – Камбосос не відбудуться. Давайте не забувати, що Triller заплатила б Лопесу майже 4 мільйони доларів – найбільший його гонорар. Ці гроші підуть, якщо він не погодиться битися з Камбососом", – зазначив журналіст.

Коппінджер з посиланнями на свої джерела повідомив, що промоутерська компанія Top Rank обговорює реванш Ломаченка з Лопесом.

Мені сказали, що якщо цей поєдинок не відбудеться, то, як я і передбачав, Top Rank вже зараз обговорює бій Ломаченко – Лопес 2, який, можливо, влаштують до кінця року. Мені подобається цей реванш,
– резюмував Коппінджер.

  • Ломаченко та Лопес провели бій у жовтні 2020 року. Український боксер зазнав поразки рішенням суддів і втратив титули WBC, WBA, WBO.
  • Лопес, який утримував тільки пояс IBF, став наймолодшим абсолютним чемпіоном світу.
  • Після поєдинку Теофімо всіляко відмовлявся від реваншу з українцем. Ломаченко ж повернувся після фіаско та побив Масайоші Накатані.