Суперником Ломаченка буде 26-річний непереможний американець Джемейн Ортіс. Поєдинок відбудеться у Нью-Йорку на "Медісон сквер гарден".

До теми "Бог йому суддя": Ломаченко розповів про Путіна, війну, участь в теробороні та ракетні обстріли

Ломаченко: Ти не можеш перестати думати про свою країну

Василь Ломаченко привідкрив свої плани після поєдинку. Український боксер повідомив, чи повернеться у рідну країну після бою з Ортісом.

Я сфокусований на своїй роботі, на своєму боксі. Ти не можеш перестати думати про свою країну, це завжди у твоїй голові, але зараз я зосереджений, бо маю таким бути, адже я – спортсмен. Звісно, після бою я повернусь в Україну, щоб підтримувати нашу країну,
– заявив Ломаченко.

Анонсують, що зустріч проти Ортіса буде для Ломи розігрівом перед титульним боєм. Швидше за все, що Василь вдруге побореться за звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі. Але цього разу вже проти Девіна Хейні, який захистив це звання у реванші проти Джорджа Камбососа.

Раніше Ломаченко відмовився від бою за абсолют, яким тоді ще володів Камбосос. Причиною такого сміливого рішення стало повномасштабне вторгнення Росії в Україну, яке розпочалось 24 лютого. Василь залишився у рідному Білгород-Дністровському, де був у територіальній обороні.