Поєдинок Василя Ломаченка та Джорджа Камбососа офіційно оголошений. Чемпіон світу за версією IBF у легкій вазі визначиться 12 травня 2024 року.

Читайте також "Буде справжня війна": колишній абсолютний чемпіон світу – про бій проти Ломаченка

Лопес: Цей хлопець повернеться з помстою

Колишній суперник Ломаченка та Камбососа американець Теофімо Лопес зробив прогноз на поєдинок. Чемпіон WBO у першій напівсередній вазі очікує легкої перемоги українського боксера. Цікаво, що на рингу Тео переміг Лому, але поступився Камбососу.

Ломаченко не просто достроково переможе Камбососа, а змусить його мати вигляд аматора. Запам’ятайте мої слова, бо коли зустрічаєшся з Ломаченком – все по-іншому. Це дуже відрізняється. Треба бути в ринзі, щоб справді відчути це,
– зазначив Лопес.

На думку Лопеса, Ломаченко матиме додаткову мотивацію через поразку Девіну Хейні та втрату можливості стати абсолютним чемпіоном. Українець спробує довести, що його зарано списали з рахунків.

"Повірте, цей хлопець повернеться з помстою. Він збирається перенести у бокс те, чого навчився на війні, це небезпечно. А Ломаченко й так небезпечний боєць. Повір мені, я знаю. Я бився з ним, коли він був на піку.

Я підтримував Ломаченка в бою з Хейні, підтримуватиму й проти Камбососа. Зробимо це разом, брате мій. Принизимо всіх цих хлопців у своїх дивізіонах", – розповів Лопес.

Ломаченко та Камбосос на шляху до бою

  • Нагадаємо, що Василь Ломаченко після поразки від Теофімо Лопеса здобув три перемоги. Український боксер по черзі здолав японця Масайосі Накатані, ганця Річарда Коммі та американця Джемейна Ортіса.
  • Наступним суперником Ломи повинен був стати Камбосос. Австралієць тоді володів званням абсолютного чемпіона світу. Однак через війну бій не відбувся, а Камбосос програв свої пояси Девіну Хейні.