17 жовтня 2020 року Василь Ломаченко провів бій проти Теофімо Лопеса. Боксер був за крок від того, щоб здійснити свою давню мрію – стати абсолютним чемпіоном світу. Але не склалося – він програв рішенням суддів та втрати свої чемпіонські пояси. Але не всі. Ще до цього один з поясів в нього "відібрав" Девін Хейні. При цьому американцю навіть не довелося виходити в ринг проти Ломаченка, а сам чемпіонський пояс він отримав поштою.

Детальніше Як Хейні відібрав чемпіонський пояс в Ломаченка без бою: не обійшлося без побиття росіянина

Та тепер Хейні та Ломаченко таки зійдуться в очному поєдинку. І на кону буде звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі. Цими чемпіонськими поясами володіє саме Хейні.

При цьому що бій між Ломаченком та Хейні міг відбутися ще у 2019 році. Тоді Хейні неодноразово звертався до представників Ломаченка з проханням провести цей бій. Але Ломаченко ігнорував ці прохання, адже хотів битися тільки з чемпіонами. А Хейні на той час таким не був.

Хейні, коли став чемпіоном світу, вирішив не поводитися настільки зверхньо щодо Ломаченка, і коли виникла можливість провести бій, погодився на неї.

Варте уваги Онуфрій у поміч: чому українці відвернулися від Ломаченка перед історичним боєм з Хейні

Чи не одразу Хейні заявив, що Ломаченко може провести проти нього "брудний" бій. Це він навіть заявив самому боксеру в обличчя. І пояснив, що він має на увазі – удари після зупинки бою.

Ломаченка такі слова неабияк розлютили. І вже після цього він неодноразово намагався довести, що він не проводить "брудні" бої.

Яку тактику обере Ломаченко – покаже лише сами бій. Хейні має над ним перевагу в антропометрії. Також американець молодший на 10 років, але боїв на професійному ринзі провів більше.

Хейні ніколи не програв – 29 перемог, з яких 15 – нокаутом. Але останні шість боїв він здобував перемоги рішенням суддів. Щодо Ломаченка, то в його кар’єрі є дві поразки, але й вони – рішенням суддів. При цьому після поразки Лопесу Ломаченко провів три бої. Накатані він переміг технічним нокаутом, а от дострокові перемоги над Коммі та Ортісом здобути не вдалося. При цьому останнього він переміг у дуже близькому бою. Хоча сам Ортіс – не настільки досвідчений боєць, якому просто забракло досвіду боїв на високому рівні.

Тож навряд чи Ломаченку вдасться "перебоксувати" Хейні на всій дистанції бою. Американець доволі досвідчений в цьому плані. Тож цілком може скластися ситуація, як була і в бою Ломаченка проти Лопеса, коли українець занадто пізно "включився" в бій. Хейні не пробачить йому такої помилки.

Бій Ломаченко – Хейні відбудеться 20 травня на MGM Grand Garden Arena в Лас-Вегасі. В країні це вже буде ранок 21 травня.