Гвоздик: Ломаченко битиметься ще декілька років

Гвоздик, який повісив рукавиці на цвях влітку 2020 року, вважає, що Ломаченко старіє. Натомість Лопес, як стверджує українець, перебуває на піку форми.

До речі Та пішов на х** Ломаченко, – українцю поставили жорсткий ультиматум для бою з Лопесом

Є дві сторони цієї ситуації. З одного боку, Теофімо на піку, а Ломаченко старіє. Я не думаю, що у Василя лишилося багато боїв. Може, 2 чи 4 бої. Він битиметься ще декілька років,
– сказав Гвоздик.

Українець зазначив, що в Лопеса немає психологічних проблеми через те, що у 24 роки він здобув славу.

На думку Гвоздика, відповідь на запитання, чи відбудеться реванш Ломаченко – Лопес, дасть бій Теофімо проти Джорджа Камбососа. Боксери зустрінуться 27 листопада.

"Я не знаю. Цікаво буде подивитися бій Лопеса проти Камбососа, а потім ми з'ясуємо, як він, ймовірно, може виступити в реванші з Ломаченком", – резюмував харківський "Цвях".

  • 33-річний Ломаченко сенсаційно програв Лопесу у жовтні 2020 року одноголосним рішенням суддів. Українець втратив титули чемпіона WBC, WBO, WBA у легкій вазі.
  • Варто зауважити, що Ломаченко вийшов у ринг з травмою плеча й після поєдинку переніс операцію.
  • Лопес відмовляється дати реванш українцю, тому Василь зосередився на колишніх суперниках американця. Ломаченко вже побив Масайоші Накатані й 11 грудня зустрінеться з Річардом Коммі.