У суботу, 23 грудня, в Англійській Прем'єр-Лізі пройде центральний матч 18 туру. Ліверпуль прийматиме на стадіоні "Енфілд" віцечемпіона Англії Арсенал. Початок – о 19:30 за київським часом.

До теми Битва за "різдвяне чемпіонство" в АПЛ: хто вийде переможцем у матчі Ліверпуль – Арсенал

Підопічні Мікеля Артети підійшло до горлового матчу на першій сходинці. Лондонці виграли 5 з 6 останніх зустрічей в чемпіонаті, а також вийшли в плей-оф Ліги чемпіонів з першого місця.

Ліверпуль же на пару з Астон Віллою відстає від "канонірів" на один бал. Команда Юргена Клоппа лише раз програла в АПЛ, а також виграла свою групу в єврокубках, але в Лізі Європи.

Дивитися онлайн матч Ліверпуль – Арсенал в Україні можна буде на телеканалі Setanta Sports або ж на ОТТ-платформі компанії. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Ліверпуль – Арсенал. Тут також буде опублікований також відеоогляд всієї гри після закінчення.

ЛІВЕРПУЛЬ – АРСЕНАЛ 1:1

Голи: Салах, 29 – Магальяес, 5.

Ліверпуль: Аліссон – Александер-Арнольд, Конате, ван Дейк, Цимікас – Ендо, Джонс, Собослаї – Діас, Гакпо, Салах.
Арсенал: Райя – Вайт, Саліба, Магальяес, Зінченко – Райс, Едегор – Мартінеллі, Гаверц, Сака – Жезус.

Кінець матчу

Фінальний свисток. Ліверпуль та Арсенал завершили бойовий матч внічию, а значить команда Зінченка зустріне Різдво лідером АПЛ.

90+1 хвилина

Жовта картка Вайту за грубу гру проти Нуньєса.

90 хвилина

Суддя додав 5 хвилин.

89 хвилина

Останні хвилини активніше проводить Ліверпуль, але гості не підпускають мерсисайдців близько до своїх воріт.

87 хвилина

Жовта картка Нкетіа. Фоврард Арсенала наступив на ногу Ендо.

84 хвилина

Жовта картка Салаху. Мо зірвав контратаку Арсенала та надмірно емоційно зреагував на вердикт арбітра.

82 хвилина

Конате знову заблокував кілька потужних ударів від "канонірів".

81 хвилина

Ще один постріл від Зінченка. Під м'яч вдало кинувся Конате.

78 хвилина

Заміна у Арсенала. Жезус поступається місце на полі Нкетіа.

77 хвилина

Нуньєс відгукнувся на подачу з кутового, але його удар головою прийшовся вище воріт.

75 хвилина

Джо Гомес сильно пробив з кута у ближній бік воріт Райї. Іспанець парирував цей постріл.

73 хвилина

Неймовірний момент у Ліверпуля. Мерсисайдці вчотирбох вибігли в контратаку і Салах вивів Александера-Арнольда сам-на-сам з кіпером. Трент влучив у поперечину.

71 хвилина

Команди обмінюються поодинокими моментами, але без явної переваги якоїсь з команд.

68 хвилина

Є перша заміна і у Арсенала. Леандро Троссар змінив Габріеля Мартінеллі.

67 хвилина

Потрійна заміна від Ліверпуля. Нуньєс, Гравенберх та Елліотт виходять на поле. Йдуть відпочивати Луїс Діас, Кертіс Джонс та Коді Гакпо.

65 хвилина

Травма у Луїса Діаса. Схоже, що Клоппу вдруге доведеться вимушено міняти гравця.

62 хвилина

Потужний дальній постріл від Собослаї, але неточний.

60 хвилина

Зінченко завдав удару з-за меж майданчика. Вище воріт.

56 хвилина

Крутий удар від Гомеса, який увійшов до карного майданчика суперника. Трохи повз воота.

53 хвилина

Салах скинув Діасу під удар, але у того м'яч звалився з ноги.

51 хвилина

Непоганий удар Салаха встиг заблокувати Едегор.

49 хвилина

Жовта картка Райсу. Англієць не за правилами зупинив Гакпо перед власним майданчиком.

Початок другого тайму

Команди знову на полі, матч поновлено!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Поки на "Енфілді" нічия з гострими моментами з обох сторін. Відпочиваємо та чекаємо на другий тайм.

45+3 хвилина

Жовта картка Гаверцу. Тепер вже Ендо для суперника заробляє попередження.

45+2 хвилина

Жовта картка Ендо. Японець зірвав перспективну атаку "канонірів".

45 хвилина

Суддя компенсував 4 хвилини.

41 хвилина

Супермомент у Мартінеллі. Сака змарнував вихід сам-на-сам, але у Габріеля була можливість вразити майже порожні ворота Аліссона. Втім бразилець пробив поруч зі стійкою.

38 хвилина

Жовта картка Сака. Англієць збив Кертіса Джонса в центрі поля, який розганяв атаку Ліверпуля.

35 хвилина

Заміна вимушена у Ліверпуля. Через фол Цимікас пошкодив плече та поступився місцем на полі Джо Гомесу.

34 хвилина

Сака грубо зіграв проти Цимікаса, вибивши його за поле прямо в Клоппа. Навіть німець впав з ніг...

32 хвилина

Тепер Ліверпуль притиснув суперника до воріт, але без небезпечних моментів.

29 хвилина

ГООООЛ. Ліверпуль таки знайшов момент та зрівняв рахунок. Все вирішила індивідуальна майстерність Салаха, який з флангу змістився у центр, залишив поза грою Зінченка та прошив Райю. 1:1

27 хвилина

Кертіс Джонс спробував забити здалеку, але м'яч застряг у захисті Арсенала.

23 хвилина

Арсенал повернув м'яч під свій контроль. Ліверпуль сподівається поки на контратаки.

20 хвилина

Удар Сака прийшовся у ван Дейка.

16 хвилина

Небезпечний удар від Салаха. М'яч влітає в сітку із зовнішнього боку.

13 хвилина

Жезус із непоганої позиції пробив вище воріт.

11 хвилина

Луїс Діас здійснив прорив у карний майданчик Арсеналу. На шляху прострілу опинився Саліба.

8 хвилина

Арсенал віддав м'яч супернику, але не підпускає його до своїх воріт.

5 хвилина

ГОООООЛ. Арсенал таки втілює стартовий штурм у гол. Після навісу зі стандарту Магальяес виграв другий поверх та відправив головою м'яч у ворота Аліссона. 0:1

3 хвилина

Знову Жезус! Бразилець головою замикав навіс з кутового, але Аліссон забрав м'яч.