Результативний рекорд побито

Ліонель Мессі став справжнім жахом для голкіпера збірної Болівії та джокером Аргентини. Футболіст оформив хет-трик.

Дивіться також Франція пропустила курйозний гол від Фарер, який дозволив Україні вийти на перше місце: відео

Аргентинець вже на 14-й хвилині відкрив рахунок у матчі. А по перерві ще двічі засмутив воротаря суперника та поставив яскраву крапку у зустрічі. У підсумку – 3:0 розгромна перемога Аргентини.

Завдяки такій результативності Лео випередив рекорд легендарного форварда збірної Бразилії Пеле за кількістю голів за національну команду.

Тепер у доробку Мессі 79 м'ячів у футболці аргентинської збірної. Натомість у Пеле на два голи менше. Нагадаємо, що аргентинець нещодавно став гравцем ПСЖ та вже навіть встиг дебютувати за парижан.

• Відзначимо, що після восьми турів кваліфікації чемпіонату світу-2022 Аргентина йде другою. У її активі 18 очок. Команда Мессі поступається лише Бразилії, у якої 24 пункти.
  • Свій наступний матч аргентинська збірна зіграє 7 жовтня на виїзді проти Парагваю.