Црвена Звезда – Ліверпуль 2:0
Голи: Павков, 22, 29

Розпочався тур одразу із сенсації. Фаворит зустрічі у Сербії "Ліверпуль" поступився місцевій "Црвені Звезді". Гостей двічі засмутив нападник Павков, який у першому випадку відзначився після подачі з кутового, а згодом забив з-за меж штрафного майданчика.

Після цієї поразки шанси "ЛІверпуля" вийти з групи з першого місця значно погіршилися.

Монако – Брюгге 0:4
Голи: Ванакен, 12, 17 (пен), Веслі, 24, Вормер, 85

Не менш сенсаційно закінчився матч і в Монако. Команда з князівства зазнала розгромної поразки 0:4. Три голи монегаски пропустили ще до середини першого тайму. Команда вже пропустила десять голів у Лізі чемпіонів.

Шальке – Галатасарай 2:0
Голи: Бургшталлер, 4, Ут, 57

Український півзахисник Євген Коноплянка цілий матч просидів на лаві запасних та так і не вийшов на поле. "Шальке" здобув перемогу без нього.

Інтер – Барселона 1:1
Голи: Ікарді, 87 – Малкольм, 83

Все у цьому матчі вирішилося на останніх хвилинах зустрічі. Спочатку "Барселона" вийшла вперед на 83-ій хвилині. Однак господарі поля за чотири хвилини таки зуміли зрівняти рахунок у матчі зусиллям Ікарді.

Атлетіко – Боруссія 2:0
Голи: Сауль, 33, Грізманн, 80

Два тижня тому німецька команда розгромила "Атлетіко" на власному полі 4:0. Цього разу "матрасники" взяли реванш. Не настільки переконливий за рахунком, але це принесло їм три очки.

Наполі – ПСЖ 1:1
Голи: Інсіньє, 63 – Бернат, 45-2

Гостям вдалося вийти вперед вже перед самою перервою, коли Бернат у падінні переправив м'яч у ворота "Наполі". Зрівняли гості рахунок з пенальті – Буффон вгадав напрям м'яча, але до нього так і не дотягнувся. Дві зустрічі між цими командами закінчуються у нічию.

Порту – Локомотив 4:1
Голи: Еррера, 2, Марега, 42, Корона, 67, Отавіу, 90+3 – Фарфан, 59

Московський "Локомотив" зазнав четверту поразку у Лізі чемпіонів. Цього разу від "Порту". Чемпіони Росії пропустили вже на другій хвилині. У кінці матчу у Порту розпочалася злива, яка не завадила господарям поля забити четвертий гол.

Тоттенхем – ПСВ 2:1
Голи: Кейн, 78, 89 – де Йонг, 2

Англійська команда пропустила гол вже на другій хвилині матчу. Але зуміла здобути вольову перемогу. Дубль у цьому матчі оформив Гаррі Кейн.