Вміст алкоголю у крові італійця становив 0,49 проміле, у той час як допустима норма у Франції – 0,2 проміле, повідомляє L'Equipe з посиланням на дані поліції. Варто відзначити, що в Україні теж допустима норма алкоголю в крові для водії 0,2 проміле.

Читайте також: В Китаї автобус впав у річку через бійку в салоні: загинуло багато людей

Поліція одразу ж затримала Верратті. Його було доставлено у витверезник, перш ніж відпустити.

Тепер на гравця очікує суд. Його можуть позбавити водійського посвідчення. Окрім того, на Верратті очікує і штраф від ПСЖ, за який виступає футболіст.

Варто зазначити, що це не перший випадок, коли футболістів ловлять п’яними за кермом. Найбільш гучний випадок стався з чемпіоном світу у складі збірної Франції та воротарем англійського "Тоттенхема" Уго Льоріс. Його затримали у п'яним Лондоні. Згодом суддя призначив гравцю штраф у розмірі 50 тисяч фунтів стерлінгів, а також позбавив водійських прав на 20 місяців. Таке рішення суддя пояснив серйозністю порушення чинного чемпіона світу, а також розміром його доходу. Та лише цим штрафом Льоріс не відбувся. У клубі теж вирішили оштрафувати воротаря на 280 тисяч фунтів стерлінгів. Це двотижнева зарплата Льоріса у клубі.