У четвер, 5 жовтня, в Лізі Європи 2023-2024 відбулись матчі другого туру групової стадії, пише 24 канал. Вашій увазі – всі результати ігрового дня.

До теми Вистраждали проти аутсайдера: Зоря перемогла чемпіона Ісландії в Лізі конференцій – відеоогляд

Центральні ігри дня

Тур пройшов без серйозних сенсацій. У одній із центральних ігор Брайтон влаштував камбек у грі з Марселем, вирвавши нічию з 0:2. Інші ж представники Англії перемогли – Вест Хем був сильнішим за Фрайбург, а Ліверпуль здолав бельгійський Юніон з рахунком 2:0.

Великими розгромами відзначились Рома та Славія. Команда Жозе Моуріньо забила чотири "сухих" м'ячі Серветту (Швейцарія). У свою чергу чехи рознесли Шериф (6:0). Прикро, що ці шість голів пропустив український воротар молдаванів Максим Коваль.

Як виступили українці

Також ще двоє українців невдало відіграли свої матчі у Лізі Європи. Ракув мінімально поступився австрійському Штурму і продовжує йти без очок. За поляків 75 хвилин відіграв Владислав Кочергін.

Так само програв свій матч і Максим Таловєров, який вийшов з перших хвилин у складі ЛАСКа. Австрійці мінімально поступились на виїзді французькій Тулузі.

Група А

• Фрайбург – Вест Хем 1:2 (Саллаї, 49 – Пакета, 8, Агер, 66)
  • Бачка-Топола – Олімпіакос 2:2 (Джаковац, 63, Пантович, 90 – Масурас, 16, Поденсе, 57)

Група B

• Марсель – Брайтон 2:2 (Мбемба, 19, Верету, 20 – Гросс, 54, Жоау Педру, 88 (пен))
  • АЕК Афіни – Аякс 1:1 (Віда, 75 – Бергвейн, 30 (пен))

Група C

• Бетіс – Спарта 2:1 (Діау, 9, Іско, 79 – Бірманчевич, 3)
  • Аріс Лімассол – Рейнджерс 2:1 (Мукету-Мусунда, 9, Бабічка, 59 – Сіма, 70)

Група D

• Спортінг – Аталанта 1:2 (Дьокереш, 76 – Скальвіні, 33, Руджері, 43)
  • Ракув – Штурм 0:1 (Вік, 24)

Варто знати Герой "гірників": УЄФА оголосила найкращого футболіста матчу Антверпен – Шахтар

Група E

• Ліверпуль – Юніон Сен-Жиллуаз 2:0 (Гравенберх, 44, Жота, 90+2)
  • Тулуза – ЛАСК 1:0 (Суасо, 31)

Група F

• Вільярреал – Ренн 1:0 (Серлот, 36)
  • Маккабі Хайфа – Панатінаїкос 0:0

Група G

• Рома – Серветт 4:0 (Лукаку, 21, Белотті, 46, 59, Пеллегріні, 52)
  • Славія – Шериф 6:0 (Хітіл, 4, 71, Огбу, 7, Гарананга, 39 (аг), Шранц, 47, Доудєра, 58)