Шахтар – Вольфсбург 3:0 (5:1 за сумою двох матчів)

Голи: Мораес, 89, 90+3, Соломон, 90+1
Вилучення: Хочолава, 68 – Брукс, 70

Дивіться також: "Шахтар" за 4 хвилини розгромив "Вольфсбург" і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи: відео

"Шахтар" розгромив "Вольфсбург" та вийшов у чвертьфінал Ліги Європи. Три голи "гірники" забили у кінці матчу – на 89, 90+1 та 90+3 хвилинах.

До цього часу команди грали десять на десять. У "Шахтаря" вилучили Хочолаву, а у "Вольфсбруга" – Брукса.

Шахтар – Вольфсбург відеоогляд матчу

Копенгаген – Істанбул Башакшехір 3:0 (3:1 за сумою двох матчів)

Голи: Вінд, 4, 53 (пен.), Фальк, 62

"Істанбул Башакшехір" та "Копенгаген" зустрілись у битві за місце у чвертьфіналі. У першому матчі мінімально перемогли турки, тому господарів влаштовувала тільки перемога з перевагою у два м'ячі. Та їм це вдалося – 3:0.

До теми: Хто вийшов в 1/4 фіналу Ліги Європи

Копенгаген – Істанбул Башакшехір відеоогляд матчу

Манчестер Юнайтед – ЛАСК 2:1 (7:1 за сумою двох матчів)

Голи: Лінгард, 57, Марсьяль, 88 – Візінгер, 55

Це був матч, де було найменше інтриги. МЮ у першому матчі на виїзді розгромив ЛАСК 5:0. Тож на "Олд Траффорд" мало статися чудо, щоб далі пройшла австрійська команда. І навіть гол Візінгера на початку другого тайму не сильно впливав.

Та програвати "МанЮнайтед" на власному полі не бажав, тож голи Лінгарда та Марсіяля принесли "червоним дияволам" перемогу у цьому матчі та вихід у чвертьфінал.

Манчестер Юнайтед – ЛАСК відеоогляд матчу

Інтер – Хетафе 2:0

Голи: Лукаку, 33, Еріксен, 83
Нереалізований пенальті: Моліна, 75

Ці команди між собою не зіграли перший матч. Тож все у їхній парі визначалося в одноматчевому протистоянні. І зіграли його команди вже в Німеччині.

У першому таймі "Інтеру" вдалося забити зусиллям Лукаку.

Гра проходила на зустрічних курсах, і у другому таймі "Хетафе" отримав можливість зрівняти рахунок. Після перегляду відеоповтору арбітр таки призначив пенальті у ворота "Інтера" за гру рукою Годіна. Пробивати пішов Моліна та зробив це вкрай невдало. Він зупинився перед ударом, а після цього ще й пробив у той кут, куди стрибнув Хандановіч. Але не влучив у рамку воріт.

На 83-й хвилині "Інтер" подвоїв перевагу – Еріксен, який за хвилину до того вийшов на поле, замкнув ударом в доти простріл з флангу.

Тож саме "Інтер" і виходить у чвертьфінал Ліги Європи.

Інтер – Хетафе відеоогляд матчу

Севілья – Рома 2:0

Голи: Регілон, 22, Ен Несірі, 44
Вилучення: Манчіні, 90+10 (Рома)

Обидві команди не встигли провести першу гру до карантину, тому зустрілися у Німеччині на нейтральному полі. "Севілья" здобула переконливу перемогу завдяки двом голам у першому таймі.

Голами відзначилися Регілон та Ен Несірі. Упродовж усього матчу "Рома" практично не створила гостроти біля воріт іспанців.

Севілья – Рома відеоогляд матчу

Баєр – Рейнджерс 1:0 (4:1 за сумою двох матчів)

Гол: Діабі, 51

У парі між "Баєром" та "Рейнджерс" практично все було вирішено ще після першої гри, в якій німці відсвяткували перемогу 3:1.

Вдома "Баєр" обмежився мінімальною перемогою та вийшов до чвертьфіналу.

Баєр – Рейнджерс відеоогляд матчу

Базель – Айнтрахт 1:0 (4:0 за сумою двох матчів)

Голи: Фрай, 88

"Базель" відстояв перемогу в першому матчі над "Айнтрахтом" з рахунком 3:0. У Швейцарії "Базель" вирвав мінімальну перемогу наприкінці гри.

У чвертьфіналі швейцарці зустрінуться з донецьким "Шахтарем".

Базель – Айнтрахт відеоогляд матчу

Вулверхемптон – Олімпіакос 1:0 (2:1 за сумою двох матчів)

Гол: Хіменес, 9 (п)

На початку матчу "вовки" вийшли вперед завдяки голу Хіменеса. Під завісу тайму греки вирівняли рахунок на табло, проте гол Камара був скасований через офсайд.

У підсумку англійський клуб відстояв перемогу та пробився до наступного раунду.