Ісландія – Англія 0:1

Гол: Стрелінг, 90 (пен.)

Вилучення: Інгасон, 90 – Вокер, 71
Нереалізований пенальті: Б'ярнасон 90+3 (Ісландія)

Команди активно розпочали цей поєдинок, дещо ближчими, щоб відкрити рахунок були гості. Але жодній із команд протягом першого тайму не вдалось результативно реалізувати моменти. Найцікавіше розпочалось аж із 71-ї хвилини, коли Вокер припустився грубого порушення та отримав другу жовту картку.

Вменшості Англія отримала чудову нагоду вийти вперед у рахунку та перемогти. Інгасон зіграв рукою у власному штрафному майданчику та побачив перед собою другу жовту картку. До 11-метрової позначки підійшов Стерлінг та переміг у вольовому протистоянні, пробивши у центр воріт.

Ісландія теж здобула право пробити пенальті вже у компенсований арбітром час. Гомес надто агресивно зіграв у підкаті. Б'ярнасон схибив з 11-метрів, м'яч пролетів повз ворота.

Ісландія – Англія відеоогляд матчу

Дивіться також: Ліга націй: результати матчів 4 вересня

Північна Македонія – Вірменія 2:1

Голи: Аліоскі, 5 (пен.), Несторовскі, 38 (пен.) – Барсегян, 90+4 (пен.)

Матч реалізованих пенальті. Саме так можна назвати цей поєдинок. Вже на 5-й хвилині господарі отримали право пробити пенальті. До 11-метрової позначки підійшов Аліоскі та впевнено реалізував удар.

Ближче до завершення першого тайму Північна Македонія отримала ще один подарунок від суперників – ще одне пенальті. Цього разу м'яч у руки взяв Нестровскі та теж не схибив з 11 метрів.

Здавалось, що матч закінчиться саме з рахунком 2:0, але арбітру та командам не вистачало 11-метрових ударів у матчі. Вірменія отримала чудову нагоду трохи скоротити рахунок. Барсегян майстерно реалізував пенальті вже у компенсований арбітром час.

Відеоогляд поєдинку Північна Македонія – Вірменія

Азейбарджан – Люксембург 1:2

Голи: Шейдаєв, 43 – Кривостюк, 48 (авт.), Родрігес, 72 (пен.)
Вилучення: Емрелі, 26 (Азейбарджан)

Ще у першому таймі господарі залишились у десятьох. На емоціях Емрелі сфолив проти суперника та ще й відмахнувся. Арбітр не роздумував та показав червону картку. Азейбарджан створював велику кількість моментів, що вилилось у гол на 43-й хвилині. Вдало подачу з флангу замкнув головою Шейдаєв.

На 48-й хвилині красиву комбінацію створили гості, яка реалізувалась у результативний удар. Участь у атаці взяв гравець "Динамо" Жерсон Родрігес. Його активність допомогла команді вийти вперед у рахунку та перемогти. Передачу з флангу на нападника перервав захисник, а точніше його рука – пенальті. До позначки підійшов сам Родрігес та впевнено розвів м'яч та голкіпера у різні кути воріт.

Естонія – Грузія 0:1

Гол: Качарава, 32

Більше гостроти у матчі створювали гості. На 32-й хвилині Грузії таки вдалось вийти вперед у рахунку. Качарава випередив свого суперника та влучно пробив головою після небезпечної передачі з флангу.

Естонія намагалась зрівняти рахунок, але жодні старання не принесли бажаного результату.

Відеоогляд матчу Естонія – Грузія

Кіпр – Чорногорія 0:2

Голи: Йоветич, 60, 73

Найбільш зірковий футболіст у складі обох команд Йоветич показав свій клас у матчі. На 60-й хвилині Чорногорія провела позиційну атаку, гравець з флангу віддав пас на 11-метрів, де перебував нападник та в один дотик спрямував м'яч точно у ворота.

Вже через 13 хвилин Йоветич вирішив завдати удару з далекої відстані, його очікування були виправдані. М'яч рикошетом від гравця суперника залетів за "комірець" голкіперу.

Відеоогляд матчу Кіпр – Чорногорія

Гібралтар – Сан-Марино 1:0

Гол: Торілла, 42

Не надто багато атак створювали команди протягом першої 45-хвилинки, але один гол таки вдалось забити. На 42-й хвилині господарі отримали право на штрафний. Подача у штрафний майданчик була на голову Торілли, який влучно скерував м'яч у ворота.

Гібралтар – Сан-Марино відеоогляд матчу

Данія – Бельгія 0:2

Голи: Денаєр, 9, Мертенс, 77

Вже на 9-й хвилині рахунок у матчі було відкрито. Мертенс небезпечно подав з кутового і м'яч опинився в зоні, в якій чатував Денаєр. Його влучний удар з близької відстані був спрямований під ліву стійку і змінив рахунок.

Лукаку підхопив пас і завдав несамовитого удару в напрямку правої стійки воріт, але голкіпер примудрився кінчиками пальців дотягнутись до м'яча, не дозволивши йому влучити у сітку.

На 77-й хвилині голкіпер виконав надзвичайний сейв, але м'ячем заволодів активний Мертенс та відправив його під праву стійку.

Данія – Бельгія відеоогляд протистояння

Португалія – Хорватія 4:1

Голи: Канселу, 41, Жота, 58, Жоау Фелікс, 70, Сілва, 90+5 – Петкович, 90+1

Як це було: Португалія без Роналду розгромила Хорватію у матчі Ліги націй: відео

Гол: Мбаппе, 41

Нереалізований пенальті: Грізманн, 90+5 (Франція)

Берг підхопив м'яч на межі штрафного майданчика та завдав влучного удару, після якого він влетів би під ліву стійку, якби голкіпер Льоріс не видав дивовижний сейв.

На 41-й хвилині прекрасними індивідуальними діями похизувався Кіліан Мбаппе, які увінчались голом. Він відправив м'яч точно в правий кут воріт.

Франція мала чудову нагоду подвоїти рахунок у компенсований арбітром час. Лінделоф надто жорстко постелився у підкаті і арбітр впевнено вказав на 11-метрову позначку. Грізманн схибив з 11 метрів.