Литва – Казахстан 0:2

Голи: Зайнутдінов, 3, Куат, 86

Дивіться також: Ліга націй: результати матчів 3 вересня

Вже на перших хвилинах зустрічі гості відкрили рахунок. Точним ударом відзначився Зайнутдінов. Однак ще до перерви автору гола довелося покинути поле через травму.

Господарі взяли м'яч під контроль і почали робити спроби відігратися. Але численні удари литовців йшли переважно повз ворота. Під кінець ще раз відзначився Казахстан зусиллями Куата і набрав перші три очки в групі.

Литва – Казахстан відеоогляд матчу

Італія – Боснія і Герцеговина 1:1

Голи: Сенсі, 67 – Джеко, 57

Перший тайм попри атаки обох команд завершився із "сухим" рахунком 0:0. Другий тайм для вболівальників збірних був значно цікавішим. Вже на 57-й хвилині вперед несподівано вийшли гості.

Найбільш зірковий футболіст Боснії і Герцеговини Едвін Джеко першим дістався до м'яча в штрафному майданчику та переграв голкіпера ударом у правий нижній кут воріт.

Вже рівно за 10 хвилин рахуноку став рівним. Інсіньє віддав передачу, адресатом якої був Сенсі і той завдав результативного удару з меж штрафного майданчика. Шехич не міг із ним впоратись через рикошет.

Далі дуже спекотно було біля воріт гостей. Два гострих моменти змарнулаи Флоренці та Дзаньоло, який отримав передачу від Інсьньї у штрафному майданчику, випередив свого опонента та пробив головою повз праву стійку воріт.

Італія – Боснія і Герцеговина відеоогляд матчу

Нідерланди – Польща 1:0

Гол: Бергвейн, 61

Гостріше у матчі виглядали господарі. Завдяки чудовим командним діям Промес отримав нагоду пробити з межі штрафного майданчика, але спрямував м'яч поруч із правою стійкою.

Польща виконала удар від воріт. На чудову передачу на межі штрафного майданчика відгукнувся Пйонтек і акцентовано пробив у праву дев'ятку. Але голкіпер Сіллессен видав блискучий сейв.

Найбільшу небезпеку біля володінь польської команди створював Мемфіс Депай. Він змарнував чудову нагоду забити. Отримав точну навісну передачу в штрафному майданчику та швидко пробив у лівий кут воріт, але удар виявився недостатньо сильним і воротар Щенсни не дозволив м'ячу потрапити в сітку власних володінь.

Попри старання команд жодній так і не вдалось результативно завершити атаки. Але на 61-й хвилині рахунок на табло було відкрито. Ганс Гатебур віддав пас партнеру по команді і Стівен Бергвейн відправив м'яч у порожні ворота – 1:0. Більше команди не змогли забити у матчі, тому цей гол став першим та переможним для нідерландських футболістів.

Нідерланди – Польша відеоогляд поєдинку

Норвегія – Австрія 1:2

Голи: Голанд, 66 – Грегорич, 35, Забітцер, 54 (п)

Надто небезпечних моментів команди не свторювали, але один гол все-таки вдалось побачити. Грегорович забив блискучим ударом у лівий кут воріт, після того як Андреас Ульмер, чудовою навісною передачею, вивів його на ударну позицію в штрафному майданчику. З мінімальною перевагою на користь Австрії завершила перша частина зустрічі.

От друга 45-хвилинка була куди цікавішою. Вже на 54-й хвилині чудова нагода збільшити рахунок з'явилась у гостей. Сандер Берге порушив правила в незграбній атаці на суперника. Головний арбітр матчу добре бачив цей момент та призначив пенальті.

Забітцер підійшов до 11-метрової позначки та з легкістю реалізував пенальті, рикошетом від стійки відправивши м'яч у лівий нижній кут воріт. Руне Ярстейн був безсилий.

Норвегії завдяки зусилля Голанда вдалось відквитати один гол. Нападник вдало обробив пас і потужно пробив зблизька в правий кут воріт. Голкіперу було не під силу впоратись із цим дивовижним ударом.

Норвегія – Австрія відеоогляд зустрічі

Румунія – Північна Ірландія 1:1

Голи: Пушкаш, 25 – Вайт, 86

Вилучення: Мадженніс, 35

На 25-й хвилині господарі вийшли вперед у рахунку. Пушкаш після передачі від Кірікеша залишилось лише переправити м'яч у порожні ворота.

Гра у гостей зовсім не клеїлась. За 15 хвилин до кінця першого тайму червону картку побачив перед собою Мадженніс. Він грубо зіграв проти суперника і суддя не вагаючись показав йому другу жовту картку.

Пікок-Фаррелл у стрибку парирував удар головою, якого з району одинадцятиметрової позначки завдав автор першого голу у зустрічі Пушкаш. М'яч було спрямовано під ліву стійку, але голкіпер видав надзвичайний сейв.

Румунія далі будувала свої атаки. Станчу відгукнувся на точну передачу в штрафному майданчику і відразу сильно пробив по воротах, але м'яч пролетів високо над поперечиною.

Здавалось, що румунські футболісти завершать матч із позитивним рахунком для себе, але гості вважали інакше. Кайл Лафферті головою скинув м'яч на партнера, яким виявився Вайт і той майстерним ударом головою пробив повз воротаря, зрівнявши рахунок у зустрічі на 86-й хвилині.

Румунія – Північна Ірландія відеоогляд матчу

Словаччина – Чехія 1:3

Голи: Шранц, 88 – Цоуфал, 48, Дочкал, 53 (п), Крменчик, 86

Вже на 6-й хвилині Куцка вивів Словаччину вперед, але суддя зафіксував офсайд. Перша частина матчу минула за рівної гри. Тому забиті голи вболівальники біля екранів моніторів побачили лише у другій 45-хвилинці. Цоуфал підібрав м'яч у штрафному майданчику та переграв голкіпера ударом у нижній лівий кут воріт.

Дьомбер грубо порушив правила, намагаючись відібрати в суперника м'яч. Арбітр чітко бачив цей епізод і зупинив гру, призначивши 11-метровий удар у ворота Словаччини.

Дочкал підбіг до м'яча, зупинився, дочекався поки голкіпер Грейф почав рухатись та з одинадцятиметрової позначки відправив м'яч у сітку по центру воріт.

Даріда перебував у зручній для удару позиції, але побачив партнера по команді та перевів м’яч на нього. Крменчик вдало зіграв на прийомі та переграв голкіпера точним ударом у лівий нижній кут воріт, зробивши рахунок розгромним.

Словаччині таки вдалось забити гол престижу. Шранц вдало приклався до м'яча, сильним ударом, спрямувавши його повз голкіпера. М'яч зачепив ліву стійку та зрикошетив у сітку. Цей постріл може претендувати на звання голу місяця.

Словаччина – Чехія відеоогляд зустрічі

Шотландія – Ізраїль 1:1

Голи: Крісті, 45 (п) – Захаві, 73

Не надто видовищний матч побачили фанати у виконанні улюблених збірних, але два голи команди таки забили.

Даббур у спробі реалізувати навісну передачу, вистрибнув високо та головою пробив у лівий кут воріт. Девід Маршалл продемонстрував блискучу реакцію та видав неймовірний сейв, не дозволивши м'ячу потрапити в сітку.

На останній хвилині першого тайму у Шотландії виникла чудова нагода відкрити рахунок. Крісті переміг у вольовому протистоянні та з одинадцятиметрової позначки відправив м'яч у ліву дев'ятку. Офір Марсіано не зміг цьому запобігти.

У середині другої частини зустрічі Захаві чудово зіграв у завершальній стадії атаки. Він вийшов на вільний простір, отримавши в штрафному майданчику вдало виконав передачу, та відправив м'яч у праву дев'ятку.

Господарі могли перемогти у цьому матчі, якби не феноменальна гра голкіпера суперника. Армстронг накрутив кількох захисників і спробував з близької відстані переграти голкіпера ударом у правий нижній кут воріт, але безуспішно.

Шотландія – Ізраїль відеоогляд протистояння

Найшвидший гол у всіх поєдинках Ліги націй 4 вересня забили футболісти збірної Казахстану. Вже на 3-й хвилині поєдинку рахунок на табло було відкрито. Результативний удар у виконанні Зайнутдінова. Протягом майже всього часу Литві не вдавалось зрівняти рахунок, аж до 86-ї хвилини. Схоже, саме цей відрізок часу став найбільш улюбленим у виконанні футболістів багатьох збірних, які грали цього дня.

Куат зумів вдало пробити та стати справжнім рятівником для своєї збірної.

Білорусь – Албанія 0:2