Латвія – Андорра 0:0

Вилучення: Гутковскіс, 71 (Латвія)

У першому матчі Латвія вдома не змогла обіграти Андорру – 0:0. Команди представляють найнижчий дивізіон D. У другому таймі латвійці не реалізували пенальті – воротар впорався з ударом Яніса Ікаунієка, пише 24 канал.

До теми: Іспанія на останніх хвилинах вирвала нічию у матчі з Німеччиною в Лізі націй: відео

Латвія – Андорра відеоогляд матчу

Україна – Швейцарія 2:1

Голи: Ярмоленко, 14, Зінченко, 68 – Сеферович, 41

Швейцарія розпочала матч з високого пресингу, тож команді Шевченка потрібно було вдало виходити з-під нього. Вже на 14-й хвилині Україна відкрила рахунок на фартовій для себе "Арені Львів". Тимчик увірвався в штрафну, вдарив з гострого кута і влучив у Зоммера, тут же правий захисник підібрав, віддав пас Андрію Ярмоленку, а той на досвіді, п'ятою зумів пробити повз усіх.

Щоправда, на перерву команди пішли за рівного рахунку, гол у активі Сеферовича. Два небезпечних моменти мали гості відразу після стартового свистка на другу 45-хвилинку. Але швейцарцям не вдалось використати свої моменти, а от Олександр Зінченко свого не змарнував.

На 68-й хвилині Ярмоленко віддав пас на Михайліченка, а захисник – на Олександра Зінченка. Він вирішив пробити в дотик, закинувши м'яч за спину воротарю у дальній кут та встановив остаточний рахунок зустрічі 2:1.

Як це було: Збірна України у важкому матчі перемогла Швейцарію у елітному дивізіоні Ліги націй: відео

Німеччина – Іспанія 1:1

Голи: Вернер, 52 – Гайя, 90+6

Перший тайм закінчився за "сухого" рахунку 0:0. На 52-й хвилині господарі вийшли вперед. Тімо Вернер отримав чудову передачу на межі штрафного майданчика, прибрав захисника, вийшов на ударну позицію і пробив у нижній лівий кут – Де Хеа не встиг зреагувати.

На 90+2 хвилині іспанці забили гол, але суддя скасував взяття воріт.

Зрівняли рахунок іспанці вже на п'ятій доданій хвилині зусиллями Хосе Луїса Гайя. Він відгукнувся на вбивчу передачу, спрямовану в штрафний майданчик і спокійно надіслав м'яч у сітку поруч із правою штангою.

Болгарія – Ірландія 1:1

Голи: Краєв, 56 – Даффі, 90+3

Команди активно розпочали поєдинок, але відзначитись у воротах не зуміли. На 56-й хвилині Тодор Недєлєв виконав вдалу передачу в штрафний майданчик, де нею скористався Божидар Краєв, він пробив низом по центру воріт, відкривши рахунок.

Здавалось, що Болгарія буде святкувати перемогу у цій зустрічі, але інакше думали гості матчу. Шейн Даффі вистрибнув найвище назустріч подачі з кутового та майстерним ударом головою спрямував м'яч у правий нижній кут повз безсилого воротаря. Захисники на мить наче завмерли, дивлячись один на одного. Гол вийшов справжньою цукерочкою на торті у цьому поєдинку.

Росія – Сербія 3:1

Голи: Дзюба, 48 (пен.), 81, Караваев, 69 – Мітрович, 78

Черговий перший тайм Ліги націй завершився нульовим рахунком. На 48-й хвилині чудова нагода відкрити рахунок у зустрічі з'явилась у Росії – пенальті. 11-метровий удар впевнено реалізував Дзюба. За 21 хвилину господарі збільшили рахунок завдяки точному удару Караваева.

За 12 хвилин до закінчення сербам вдалось скороти рахунок до мінімального, результативний удар у активі Мітровіча. Крапку у матчі поставили господарі. Все той же Дзюба після грубої помилки суперника зумів дістатись до м'яча на лінії штрафного майданчика та вгатив його в сітку.

Туреччина – Угорщина 0:1

Гол: Собослай, 80

Обидві збірні раз по раз обмінювались небезпечними моментами біля воріт, але реалізувати жодній з команд не вдавалось. На 80-й хвилині єдиний гол у зустрічі забив Собослай.

Угорський футболіст завдав неймовірного удару, виконуючи штрафний з далекої відстані. М'яч оминув безсилого воротаря та влучив у праву дев'ятку рикошетом від стійки.

Фінляндія – Уельс 0:1

Гол: Мур, 80

Не надто видовищним вийшов цей поєдинок. Команди створювали обмаль моментів, які ще й не змогли реалізувати. Як у матчі Туреччина – Угорщина рахунок у зустрічі був відкритий за 10 хвилин до кінця основного часу. Деніел Джеймс віддав передачу-цукерочку і Кіффер Мур реалізував її ударом з близької відстані – 0:1.

Молдова – Косово 1:1

Гол: Ніколаєску, 20 – Бололлі, 71

Перший тайм команди завершили за мінімальної переваги – 1:0. Після подачі з флангу голкіпер впорався з ударом суперника, але на добиванні вже був Ніколаєску і зумів відкрити рахунок.

На 71-й хвилині класна контратака вдалась Косово. Швидка комбінація декількох гравців призвела до виходу майже віч-на-віч Бололлі, який вдало пробив повз голкіпера та зрівняв рахунок.

Словенія – Греція 0:0

Команди намагались визначити переможця у цьому матчі, але не надто видовищна гра завершилась "сухим" рахунком – 0:0.

Фарерські острови – Мальта 3:2

Голи: Ольсен, 25, 87, 90 – Дегабріеле, 37, Агіус, 73

Із несподіваним рахунком завершився цей матч, невелику перевагу віддавали гостям цього поєдинку. Сенсація розпочалась ще на 25-й хвилині, коли Ольсен, який оформить хет-трик у цій зустрічі, відкрив рахунок. Щоправда, до перерви гості зрівняли рахунок на табло завдяки голу Дегабріеле.

У другому таймі прогнозовано Мальта вийшла вперед у рахунку. Але за три хвилин до кінця основного часу футболісти Ферерських островів зробили неймовірний камбек. Все той же Ольсен ще двічі відзначився у воротах суперника та записав на свій актив хет-трик.