До "Рапіда", "Мідтьюлланда" та інших команд в третьому раунді кваліфікації приєдналися "Динамо Брест" Мілевського, Нойка і Хачеріді, "Ференцварош" Реброва, "Омонія", "Янг Бойз" і "Динамо" (Загреб), пише 24 канал.

Дивіться також: "Динамо" з Луческу перемогло "Шахтар" та здобуло Суперкубок України-2020: відео

Динамо Брест – Сараєво 2:1

Гол: Гордійчук, 3, Діалло, 50 – Джокановіч, 34

Команда з Білорусі в матчі кваліфікації ЛЧ проти "Сараєво" з Боснії та Герцеговини перемогла з рахунком 2:1 і вийшла в наступний раунд. Українець Євген Хачеріді відіграв весь матч. Артем Мілевський теж вийшов в основі, але був замінений на 86-й хвилині.

Наступний суперник команди з Бреста буде визначено жеребкуванням, яка відбудеться 31 серпня.

Динамо Брест – Сараєво відеоогляд матчу

Селтік – Ференцварош 1:2

Голи: Крісті, 71 – Шигера, 7, Нген, 75

"Ференцварош" під керівництвом українського тренера Сергія Реброва здобув виїзну перемогу над "Селтіком" – 2:1. У складі "Ференцвароша" повний матч відіграв 25-річний український півзахисник Ігор Харатін, який отримав жовту картку на 40-й хвилині зустрічі.