Наразі вже відомі 14 з 16 володарів путівок до плей-оф Ліги чемпіонів. На десерт залишилися поєдинки в групах E, F, G та H, пише 24 Канал.

Програму ігрового дня відкрили матчі Лейпциг – Янг Бойз та Црвена Звезда – Манчестер Сіті. Увага всіх українських уболівальників була прикута до поєдинку Порту – Шахтар. Від результату битви з "драконами" залежало, в якому з турнірів навесні продовжать свої виступи "гірники".

Лейпциг – Янг Бойз 2:1

Голи: Шешко, 51, Форсберг, 56 – Коллі, 53

Розподіл місць в групі G визначився ще до поєдинків 6-го туру. Тож результат матчів абсолютно ні на що не впливав.

Лейпциг не без пригод обіграв Янг Бойз. На 51-й хвилині словенський форвард "червоних биків" Шешко відкрив рахунок у матчі. Через кілька хвилин Ебріма Коллі відновив паритет. Проте одразу ж Форсберг вивів свою команду вперед. Під час ударної п'ятихвилинки суперники забили 3 голи, чого не скажеш про решту ігрового часу.

Відеоогляд матчу Лейпциг – Янг Бойз

Црвена Звезда – Манчестер Сіті 2:3

Голи: Хван Ін Пом, 76 – Гемілтон, 19, Бобб, 62, Філліпс, 85

Пеп Гвардіола в матчі проти Црвени Звезди дав відпочинок лідерам команди. Проте навіть напіврезервним складом Манчестер Сіті не мав проблем з чемпіоном Сербії.

"Містяни" забили три голи Црвені Звезді: відзначилися Гемілтон, Бобб та Філліпс. Натомість сербська команда відповіла двома голами престижу: результативні удари на свій рахунок записали Хван Ін Пом та Катай.

Голи: Грізманн, 6, Ліно, 51

У поєдинку лідерів групи Е було розіграно перше місце. Голи Грізманна та Ліно не залишили шансів римлянам на позитивний результат.

Відеоогляд матчу Атлетіко – Лаціо

Селтік – Феєнорд 2:1

Голи: Пальма, 33, Лагербільке, 90+1 – Мінте, 82

Результат матчу в Глазго вже нічого не вирішував. Так все ж Селтік зумів наостанок гримнути дверима. Гол Лагербільке у ворота голландців подарував "кельтам" єдину перемогу в турнірі.

Голи: Адеємі, 51 – Заїр-Емрі, 56

Найбільш заплутана була ситуація в групі F. Парі Сен-Жермен був на волосині від вильоту з Ліги чемпіонів. Однак нічия в Дортмунді залишила Мбаппе і компанію в найсильнішому турнірі Європи.

Відеоогляд матчу Боруссія Д – ПСЖ

Ньюкасл – Мілан 1:2

Голи: Жоелінтон, 33 – Пулішич, 59, Чуквуезе, 84

Справжній трилер подарували учасники матчу Ньюкасл – Мілан. Саме у цьому поєдинку визначився четвертий зайвий в "групі смерті".

Початок матчу вдало розпочали "сороки". Результативним ударом відзначився Жоелінтон. Проте в другому таймі голи гравців "россонері" Пулішича та Чуквуезе викинули Ньюкасл з єврокубків. Мілан продовжить виступи в Лізі Європи.

Голи: Вермерен, 2, Янссен, 56, Іленіхена, 90+2 – Торрес, 35, Гую, 90+1

Каталонці невдало завершили груповий турнір Ліги чемпіонів. У грі проти аутсайдера групи Н команда Хаві поступилася з рахунком 2:3. Доля поєдинку вирішилася у компенсований час. Спочатку форвард "блаугранас" Марк Гую зрівняв рахунок в зустрічі, але через хвилину Іленіхена приніс Антверпену єдину перемогу в турнірі.

Відеоогляд матчу Антверпен – Барселона

Порту – Шахтар 5:2

Голи: Галено, 9, 43, Таремі, 62, Пепе, 75, Консейсайо, 82 – Сікан, 29, Еустакіо, 72 (автогол), Егіналду, 88

В Португалії визначилася доля другої путівки до плей-оф Ліги чемпіонів. На жаль, дива не сталося. Парадом помилок "гірників" сповна скористалися "дракони", які забили 5 голів. Футболісти Шахтаря зуміли відповісти лише трьома.

У підсумку Шахтар навесні зіграє у Лізі ЄВропи, а Порту продовжить боротьбу за Лігу чемпіонів.