Рішення було ухвалено через те, що в заявці команди на матч проти Кременчука були дискваліфіковані гравці.

Дивіться також ФХУ готується виключити Краматорськ з чемпіонату України: на черзі Донбас

Ще 17 листопада Донбас зіграв матч проти Дніпра, випустивши на лід хокеїстів, які були дискваліфіковані. Команда перемогла, але в ФХУ заявили, що Донбас буде покараний технічною поразкою. А також пригрозили, що у випадку повторних порушень, клуб буде знятий з чемпіонату.

Що загрожує клубу

  • Донбас після двох технічних поразок поспіль може бути знятий з розіграшу УХЛ. В аналогічній ситуації опинився Краматорськ.
  • Клуби вже подали позови до суду. ФХУ розгляне питання про зняття двох клубів наступного тижня.

Конфлікт Колеснікова з ФХУ

У середині лістопаду збірна України з хокею перебувала на зборах в Угорщині, де готувалася до участі в міжнародному турнірі. Та сім гравців Донбасу отримали повідомлення покинути розташування збірної та повернутися до України. Таке ж повідомлення отримали й гравці фарм-клубу Донбасу Молода Гвардія, які на той час перебували у молодіжній та юнацькій збірній України.

Покинули розташування національної збірної шість гравців Донбасу (Пилип Пангелов-Юлдашев, Віталій Андрейків, Віктор Захаров, Олександр Пересунько, Микита Буценко та Ілля Коренчук) та ще один хокеїст Краматорська (Павло Таран). Натомість відмовився це зробити Віталій Лялька. Після цього Донбас в цей же день розірвав з ним угоду.

Все це сталося під проводом почесного президента Донбасу Бориса Колеснікова. Він своє рішення пояснив тим, що зараз триває судовий розгляд щодо законності прийняття Федерації хокею України у склад засновників УХЛ.

Президент Федерації хокею України Георгій Зубко назвав такі дії намаганням "взяти в заручники своїх сумнівних інтересів збірні команди України"

Збірна України опинилися в критичній ситуації. Тому до лав команди було викликано семеро гравців, які мають російське громадянство. Невдовзі вони можуть отримати українське громадянство та виступати за збірну України.