У рамках 1/32 фіналу Кубка Франції ПСЖ зіграв виїзний матч проти Кана, який представляє Другу французьку лігу.

Варто побачити: Розкішний гол Петряка вивів Фехервар в 1/8 фіналу Кубка Угорщини: відео

Кадрові проблеми ПСЖ

"Парижани" лише на початку другого тайму змогли змінити нулі на табло. На 49-й хвилині Кін пробив в один дотик з меж штрафного майданчика та переграв голкіпера. Цей результативний постріл не лише відкрив рахунок зустрічі, а й став останнім у матчі – 0:1 мінімальна перемога ПСЖ.

Однак ця звитяга була з гірким присмаком. На 56-й хвилині Неймар отримав травму у боротьбі з суперником та був змушений покинути поле. Футболіста за позицією змінив не менш зірковий гравець Кіліан Мбаппе.

Характер пошкодження бразильця наразі не повідомляється. Однак вже 16 лютого ПСЖ на виїзді зіграє з Барселоною в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Невідомо, чи зможе лідер французів відновитись від травми.

У цьому сезоні Неймар провів у футболці "парижан" 17 матчів у всіх турнірах, в яких наколотив 13 голів та віддав 5 асистів.