Український півзахисник Іван Петряк вийшов на поле у стартовому складі Фехервара та вже з перших хвилин довів наставнику, що недаремно отримав шанс.

Переможний гол Петряка

Вже на 3-й хвилині гості відкрили рахунок у кубковій зустрічі. Петряк наздогнав передачу від партнера на фланзі, обробив її та з гострого кута пробив у ворота Вашаша. Однак оборона суперника заблокувала постріл, але це був ще не кінець атаки. М'яч після рикошету підхопив Завзівадзе та закотив його вже у порожні ворота – 0:1.

А вже рівно через 20 хвилин у центрі уваги знову опинився український гравець Фехервара. Петряк з дальньої відстані перевірив свою праву гармату та не прогадав. Рикошет від ноги суперника дезорієнтував голкіпера господарів, тому м'яч влетів у незахищений кут володінь Вашаша – 0:2.

У першому таймі господарям таки вдалось скоротити рахунок на табло завдяки автоголу від Руса. Але цей постріл став останнім шансом для господарів.

У підсумку – 1:2 перемога Фехервара. Тепер в 1/8 фіналу Кубка Угорщини клуб Петряка зіграє проти лідера чемпіонату Ференцвароша, який очолює український наставник Сергій Ребров, а у складі грають Олександр Зубков та Ігор Харатін. Матч запланований на 24 лютого.

• Для Петряка ця поява на полі стала вже 24-ю у сезоні у всіх турнірах. За цей час українець наколотив 8 голів та тричі асистував одноклубникам.