Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін назвав шестизначну суму, яку прийдеться викласти за трансфер Мудрика. Однак представник донецького клубу зауважив, що віддати за 100-мільйонний перехід можуть лише декілька клубів у світі.

До теми "Не вбито, але поранено": Мудрик відреагував на слова щодо трансферу за 100 мільйонів євро

Левченко: Ну, серйозно, які 100 мільйонів

Сам футболіст залишився вражений такою заявою та ціною на свій трансфер.

У футбольному колі взялись коментувати такі слова Палкіна. Колишній півзахисник збірної України та нідерландського Вітесса Євген Левченко теж залишився шокований такою сміливою заявою гендиректора "гірників".

Дуже болісно, якщо талант Мудрика буде похований у неадекватному апетиті керівників Шахтаря. Ну, серйозно, які 100 мільйонів?!,
– написав Левченко.

До публікації Левченко додав слова Мудрика: "Не можу сказати, що мою мрію вбито, але поранено – це точно".

І справді, така космічна сума може легко відлякати усіх претендентів на 21-річного лівого вінгера Шахтаря. Мрія Мудрика про виступи в одній з топ-ліг Європи може бути зруйнована через такі фінансові смаки донецького клубу.

Хоча раніше у Шахтарі запевняли, що не будуть вимагати за Мудрика захмарних сум, щоб не перешкоджати розвитку кар'єри Михайлу. Але порівнювали його перехід з 100-мільйонним трансфером Антоні у Манчестер Юнайтед. Тепер все перевернулось із ніг на голову.