За два кроки до рекорду Баварії

Форвард Баварії Роберт Левандовський забив по одному голу у кожному з таймів. Поляк допоміг команді здобути розгромну перемогу над дортмундською Боруссією та виграти трофей.

Більше про матч Баварія виграла Суперкубок Німеччини: Левандовський оформив дубль у ворота Боруссії Д

Левандовський продовжив свою гольову серію за Баварію вже до 14 поєдинків поспіль. Така результативність дозволила футболісту побити рекорд. Більш тривала серія зберігається лише у легендарного Герда Мюллера, у якого 15 серпня перестало битись серце. Герд у сезоні-1969/1970 не йшов з поля без забитих голів протягом 16 матчів поспіль.

Як Левандовський шокував Боруссію Д

Наприкінці першого тайму 32-річний нападник вдало замкнув передачу Гнабрі та відкрив рахунок у кубковому протистоянні.

Однак із одним голом поляк йти з поля не захотів. На 71-й хвилині гравці Баварії скористали помилкою суперника та перехопили м'яч. Левандовський результативно завершив контратаку та встановив остаточні цифри на табло – 3:1. Баварія – володар Суперкубка Німеччини.

• Вже 22 серпня Роберт зможе впритул наблизитись до легенди мюнхенського клубу. Баварія зіграє у Бундеслізі з Кельном.
  • Нагадаємо, що мюнхенці доволі невдало стартували у новому сезоні чемпіонату – мирова з Боруссією Менхенгладбах (1:1).