Поляк продовжив свою гольову серію у рамках головного євротурніру до 9 матчів. Це друга подібна серія Роберта у кар'єрі. Раніше такого не робив ніхто.

Дивіться також Поразка, за яку не соромно: Баварія декласувала Динамо у Лізі чемпіонів – відео голів

Динам – Баварія: коротко про матч

• Динамо програло мюнхенській Баварії. Зустріч у столиці України на стадіоні НСК "Олімпійський" завершилась із рахунком 1:2.
  • "Біло-сині" непогано розпочали гру і на рівних протистояли у дебюті фавориту групи, проте на 14-й хвилині пропустили необов'язковий гол. Роберт Левандовськи надкрасивим ударом у падінні через себе відправив м'яч у кут воріт Георгія Бущана, вдало підстерігши сферу у карному майданчику Динамо.
  • Наприкінці першого тайму стався неоднозначний епізод. Люка Ернандес у своєму карному майданчику збив Віталія Буяльського, але судді навіть після перегляду повтору моменту пенальті не призначили. І одразу гості забили другий м'яч. Кінгслі Коман зблизька розстріляв Бущана після класної комбінації у виконанні чемпіона Німеччини.
  • Але на 70-й хвилині "біло-сині" таки забили. Циганков вивів Дениса Гармаша віч-на-віч з Нойєром, і Денис пробив повз воротаря німців.
  • Динамо з 1 очком в активі продовжує посідати останнє місце у групі. Баварія лідирує, набравши 15 балів. Барселона (6 очок) – друга, Бенфіка (4) – третя.