В середині вересня українець Максим Калініченко став головним тренером естонського клуба Левадія. Втім, як виявилось, ця співпраця надовго не затягнулась.

Читайте також Фанати збірної Казахстану нагадали лукашенку "звідки на білорусь готувався напад": фото

Вже 22 вересня команда з Талліна оголосила про припинення співпраці із Калініченком. При чому пояснення від президента клубу Віктора Левади виглядають не дуже зрозуміло.

За останні дні ми провели перемовини як з гравцями, так і з тренерами. В результаті аналізу ми прийшли до висновку, що у цих умовах важко досягнути цілей, яки ми разом поставили. Бажаю Максиму успіхів у майбутньому,
– заявив Левада.

Виконувати обов'язки наставника буде асистент українця Микита Андрєєв. Біля керма Левадії Калініченко провів всього один матч, програвши вдома середняку Курессаре (2:3).

Ця поразка по суті позбавила команду шансів на чемпіонство. За чотири тури до фінішу Левадія (2 місце) відстає від лідера Флори на 13 балів.

Тренерська кар'єра Максима Калініченка

  • Перший досвід здобув у 2015-му в другій команді Металіста, де був асистентом головного тренера Олександра Призетка. Також очолював цю харківську команду.
  • Наприкінці 2017-го став помічником наставника у житомирському Поліссі. Разом із Денисом Лактіоновим попрацював у московській родині, куди поїхали заробляти "криваві гроші", поки в Україні вбивали мирних українців на Донбасі. У ворожому чемпіонаті пробули з 1-го липня 2019-го до кінця 2020-го року.
  • У перший день 2021 року став асистентом тренера у латвійській Ризі, де пробув до кінця травня того ж року.
  • Максим довгий час жив у москві, однак після 24 лютого залишив росію.
  • В якості гравця Калініченко виступав за Дніпро, спартак та Таврію. У складі збірної України він провів 47 матчів, забивши 7 голів.