Наприкінці серпня бразилець вийшов на волю з арешту та повернувся додому. Але знову неприємна звістка надійшла зі сторони Роналдінью, цього разу екснападник підхопив коронавірус. Про це розповів сам колишній гравець "Барселони" у своєму Instagram-акаунті.

Варто дізнатись: Коронавірус у Роналду: футболіст дізнався результат третього тесту

Коронавірус у Роналдінью

Роналдінью вже відправився на самоізоляцію, тому всі заплановані події за участі легенди футболу прийшлось перенести.

"Я здав тест, який показав позитивний результат на COVID-19. Зі мною все добре, хвороба протікає безсимптомно. Всіх обіймаю", – сказав Роналдінью.

Додамо, що на початку березня бразильців звинуватили у підробці документів у Парагваї. Роналдінью просто прилітав у Парагвай на благодійний захід, на якому мав презентувати свою біографію "Геній в житті".

Наприкінці серпня бразильців випустили на волю. Роналдінью повинен був сплатити у вигляді компенсації 90 тисяч доларів, а також вказати точну адресу місця проживання у рідній Бразилії. Також Роналдінью повинен кожних три місяці помічатись у суддівських органах своєї країни разом із братом. Він змушений заплатити 200 тисяч доларів, всі кошти підуть на боротьбу з коронавірусом та благодійність.

  • Останнім клубом в його кар'єрі став "Флуміненсе".
  • За яскраву гру у Лізі Чемпіонів і чемпіонаті Іспанії 2004/05 журнал "France Football" нагородив його Золотим м'ячем – нагородою найкращому футболістові Європи.
  • Офіційний посол футбольного клубу "Барселона".
  • Роналдінью відкрив криптовалюту Ronaldinho Soccer coin.