Бразилець повинен сплатити у вигляді компенсації 90 тисяч доларів, а також вказати точну адресу місця проживання у рідній Бразилії, повідомляє ABC Color.

До теми: Зірковий Роналдінью відбуватиме домашній арешт у королівських апартаментах: фото

На волі

Також Роналдінью повинен кожних три місяці помічатись у суддівських органах своєї країни разом із братом. Він змушений заплатити 200 тисяч доларів, всі кошти підуть на боротьбу з коронавірусом та благодійність.

На початку березня бразильців звинуватили у підробці документів у Парагваї. Роналдінью просто прилітав у Парагвай на благодійний захід, на якому мав презентувати свою біографію "Геній в житті".

У 2019 році у футболіста арештували 57 об'єктів нерухомості через штраф, який його зобов'язала виплатити прокуратура штату.

Додамо, що видання ESPN повідомляє, що компанія EA Sports може прибрати картки Роналдінью з футбольного симулятора FIFA 20 через те, що футболіст потрапив до в'язниці в Парагваї.

  • Останнім клубом в його кар'єрі став "Флуміненсе".
  • За яскраву гру у Лізі Чемпіонів і чемпіонаті Іспанії 2004/05 журнал "France Football" нагородив його Золотим м'ячем – нагородою найкращому футболістові Європи.
  • Офіційний посол футбольного клубу "Барселона".
  • Роналдінью відкрив криптовалюту Ronaldinho Soccer coin.